Imelda Staunton

i

Autor: Anna Maria Tinghino / SplashNews.com/East News

The Crown 5: pierwsze zdjęcie Imeldy Staunton jako królowej Elżbiety II już jest

2021-07-31 8:36

Zgodnie ze strategią przyjętą przez twórców The Crown, w 5. sezonie serialu w głównych rolach zobaczymy kolejnych, starszych już aktorów. Po Claire Foy i Olivii Colman w postać królowej Elżbiety II wcieli się brytyjska aktorka Imelda Staunton. Po miesiącach oczekiwania filmowcy pokazali pierwsze ujęcie z The Crown 5 z "nową" królową. Jak się sprawdzi?

Fani The Crown wciąż czekają na ogłoszenie daty premiery 5. sezonu serialu. Produkcja opowiadająca historię brytyjskiej monarchii i rządów królowej Elżbiety II stała się wielkim hitem Netflixa, a widzowie z niecierpliwością oczekują kolejnych odsłon serialu. Wiadomo, że twórcy przewidzieli sześć sezonów, a historia zakończy się z całą pewnością jeszcze przed pojawieniem się na dworze Meghan Markle.

The Crown 5 skupi się m.in. na rozpadzie małżeństwa księżnej Diany i księcia Karola wraz z głośnym wywiadem Diany dla BBC Panorama oraz dalszych rządach królowej Elżbiety II. W tę ostatnią tym razem wcieli się 65-letnia Imelda Staunton, znana między innymi z Downtown Abbey i Harry'ego Pottera.

>> The Crown 5: książę Filip, królowa Elżbieta II i Diana. Oto pełna obsada The Crown 5

ESKA XD #028 - FESTIWALE, ROBOTY, SEKRETY IGRZYSK

Imelda Staunton jako królowa Elżbieta II

Twórcy The Crown 5 zrobili fanom wielką niespodziankę i pokazali pierwsze zdjęcie z nowego sezonu serialu z Imeldą Staunton w roli królowej Elżbiety II. Na zdjęciu aktorka wystąpiła w żółtym żakiecie i z nieodłączną u królowej torebką przewieszoną przez ramię. Na jej twarzy możemy zobaczyć charakterystyczny grymas, który wcześniej w roli królowej pokazywała już Olivia Colman. Co zabawne, fani w komentarzach masowo zaczęli przyznawać, że nowa królowa Elżbieta II bardzo przypomina im... Dolores Umbridge, w którą Imelda Staunton wcielała się w Harrym Potterze.

A jak Wam się podoba nowa królowa?

Źródło: The Crown 5: pierwsze zdjęcie Imeldy Staunton jako królowej Elżbiety II już jest