Golec uOrkiestra

i

Autor: AKPA

GWIAZDY

Ten szczegół odróżnia braci Golec. Od dziś będziesz wiedział, który to Łukasz, a który to Paweł

2024-07-02 9:47

Który to Łukasz, a który to Paweł? Słynnych bracia Golec ciężko jest odróżnić. Jest jednak jeden szczegół, dzięki któremu można rozpoznać słynnych bliźniaków. Po przeczytaniu tego artykułu, nie będziesz już mieć wątpliwości.

Nie ma chyba osoby, która nie wiedziałaby kim są bracia Golec. Paweł i Łukasz od lat tworzą zgrany duet nie tylko w życiu prywatnym, ale i zawodowym. Wszystko zaczęło się w 1998 roku, kiedy to bliźniacy Paweł i Łukasz Golec, razem z Edytą (żoną Łukasza), założyli zespół Golec uOrkiestra. Grupa gra polskie, tradycyjne góralskie brzmienia i łączy je z wieloma gatunkami muzycznymi z pogranicza popu, muzyki alternatywnej, rock’n’rolla, rhythm and bluesa oraz muzyki jazzowej. Golec uOrkiestra na przestrzeni lat wylansował wiele hitów, w tym między innymi: Lornetka, Crazy Is My Life, Szarpany, Pędzą koniec, Słodycze, Górą Ty. Jest jednak jedna zagadka, która zastanawia wiele osób, a mianowicie to w jaki sposób rozróżnić braci Golec.

WPADKA VIKI GABOR NA SYLWESTRZE! DODA NA EUROWIZJI | Maks on air

Jak odróżnić braci Golec uOrkiestra?

Który to Paweł, a który Łukasz Golec? Mało kto wie, jak tych panów rozróżnić. Okazuje się, że jest jeden szczegół, dzięki któremu można odróżnić popularnych bliźniaków jednojajowych z branży muzycznej. Mowa o pieprzyku na twarzy, który dokładnie na policzku ma Paweł Golec. Jego brat bliźniak Łukasz nie ma takiego znamienia i co ciekawe, jest to jedyny szczegół, który ich rozróżnia.

bracia Golec uOrkiestra

i

Autor: AKPA
Listen on Spreaker.