Owczarczyk i Szymlek

i

Autor: TVP

Ten duet wie jak zrobić wrażenie! Czy Adrianna Owczarczyk i Paulina Szymlek wygrają The Voice of Poland?

2021-09-20 11:40

Duety podczas Przesłuchań w ciemno do The Voice of Poland nie zdarzają się często. Jednak gdy się już pojawią potrafią zaskoczyć. Tak zdecydowanie było w przypadku Adrianny Owczarczyk i Pauliny Szymlek. Siostry oczarowały swoim występem fanów programu!

The Voice of Poland 12 - trwa walka o tytuł najlepszego polskiego głosu! Trenerzy w składzie Sylwia Grzeszczak, Justyna Steczkowska, Marek Piekarczyk oraz Tomson i Baron oceniają zmagania kolejnych wokalistek i wokalistów, którzy chcą sprawdzić się w programie. Ten występ z pewnością zostanie im w głowach na dłużej. Pięknymi harmoniami zaskoczył duet Adrianna Owczarczyk oraz Paulina Szymlek. Czy dziewczyny mają szansę wygrać The Voice of Poland 12?

The Voice of Poland 12 - Justyna Steczkowska kontra Marek Piekarczyk: nie możesz za mnie decydować!

Wstrząsające wyznanie uczestniczki The Voice of Poland

The Voice of Poland - Adrianna Owczarczyk i Paulina Szymlek

Podczas Przesłuchań w ciemno siostry wykonały utwór z repertuaru Robyn - Dancing On My Own. Ich wersja piosenki sprawiła, że odwrócili się Justyna Steczkowska, Marek Piekarczyk oraz Sylwia Grzeszczak. Adrianna i Paulina wspólnie tworzą zespół Pierwiastek z trzech. Oto recap ich występu z The Voice of Poland.

Źródło: Ten duet wie jak zrobić wrażenie! Czy Adrianna Owczarczyk i Paulina Szymlek wygrają The Voice of Poland?