disco polo

i

Autor: screeny z YouTube:Weekend - Oficjalny, SKOLIM Official, Disco Polo Lajf, SŁAWOMIR gwiazda Rock Polo

QUIZ

Te refreny zna każdy! Sprawdź, czy disco polo masz w małym paluszku

2023-07-11 15:04

Nikt nie słucha, a każdy zna. Mowa oczywiście o muzyce disco polo, która nie tylko króluje na polskich weselach, ale także energicznymi i skocznymi brzmieniami, jest w stanie poprawić dzień niejednej osobie. Sprawdź swoją wiedzę na temat najpopularniejszych kawałków disco polo w naszym quizie poniżej. Te refreny zna każdy!

Niby nikt nie słucha, a każdy zna największe hity disco polo. Jak to możliwe? Jeszcze kilka lat temu muzyka tego typu uchodziła za coś z niższej półki. Królowała raczej na wiejskich potańcówkach lub na prawdziwych polskich weselach, a wśród znajomych ciężko było się przyznać, że jest się fanem tego typu muzyki. Dziś odchodzi się od takich poglądów, a brzmienia disco polo znajdują coraz więcej fanów i sprawiają, że nogi same rwą się do tańca. Disco polo to nie tylko król tego nurtu Zenek Martyniuk czy Marcin Miller. To także wykonawcy młodego pokolenia, którzy dają po prostu czadu! MiłyPan, Topky, Szpilki, Masters, Discoboys, Defis, Spontan i nie tylko, ponieważ lista jest naprawdę długa!

W ramach rozrywki przygotowaliśmy dla Was quiz, w którym będziecie mogli sprawdzić swoją wiedzę na temat najpopularniejszych hitów disco polo! Dobra zabawa gwarantowana.

Sprawdź, czy disco polo masz w małym paluszku

Pytanie 1 z 12
Przez twe oczy, te oczy zielone oszalałem. Gwiazdy chyba twym oczom oddały cały...
Wywiad z Masters