Sonia Szklanowska zmarła 18 maja 2025 roku, w wieku zaledwie 25 lat. Młoda kobieta walczyła z depresją i wyszło na jaw, że targnęła się na swoje życie w rodzinnym domu. Wiadomość o jej śmierci wstrząsnęła rodziną, fanami programu i całym środowiskiem medialnym. Młoda, pełna życia kobieta, zapamiętana z ekranów jako wrażliwa i charyzmatyczna uczestniczka reality show, zostawiła po sobie pustkę, z którą trudno się pogodzić. W poniedziałek 23 czerwca w Dniu Ojca, pojawiło się w sieci poruszające nagranie, które złamało serca internautów. Tata Soni Szklanowskiej, zmarłej w maju uczestniczki programu "Hotel Paradise", udostępnił rodzinny film z ukochaną córką. Krótkie wideo stało się symbolem tęsknoty, bólu i niezgody na niesprawiedliwą stratę.
Sonia Szklanowska z tatą
Opublikowane przez ojca Soni Szklanowskiej nagranie na TikToku, to chwile pełne czułości. Wspólne uśmiechy, objęcia, beztroski moment z ich codzienności. Krótki urywek jak spacerują, pokazał internautom nie tylko głęboką więź między ojcem a córką, ale też przypomniał, jak kruche i nieprzewidywalne potrafi być życie. Tata zmarłej Soni podpisał nagranie wzruszającymi słowami:
Moje najdroższe serce - napisał mężczyzna.
Pod nagraniem pojawiło się wiele komentarzy ze słowami wsparcia dla ojca Soni:
- Ogromne wyrazy współczucia, Sonia cudowna młoda ciepła kobieta, serce płacze
- Przytulam Pana bardzo mocno. Sonia patrzy na was z góry i się wami opiekuje
- o tej dziewczynie nie da się zapomnieć, piękny anioł zasilił grono, tam gdzieś u góry
- Proszę się trzymać najmocniej jak to możliwe,dużo siły tylko czas Was dzieli …
Choć od śmierci Soni Szklanowskiej minął ponad miesiąc, dla wielu wciąż jest to niewyobrażalna strata. Jej energia, pozytywność, piękny wokal, którym była obdarowana i urok osobisty zapadły głęboko w pamięć tych, którzy śledzili nie tylko jej losy w "Hotelu Paradise", ale także później w mediach społecznościowych.
Jeżeli przeżywasz trudności i myślisz o odebraniu sobie życia lub chcesz pomóc osobie zagrożonej samobójstwem, pamiętaj, że możesz skorzystać z bezpłatnych numerów pomocowych:
- 800 70 2222 - CAŁODOBOWY - Centrum Wsparcia dla osób dorosłych w kryzysie psychicznym
- 800 12 12 12 - CAŁODOBOWY - Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka
- 116 111 - CAŁODOBOWY - Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży
- 116 123 - CAŁODOBOWY - Telefon wsparcia emocjonalnego dla dorosłych
- 112 - CAŁODOBOWY - Numer alarmowy w sytuacjach zagrożenia życia lub zdrowia