Taniec z gwiazdami 2021 - online na żywo. Gdzie oglądać za darmo w internecie?

i

Autor: wbf

Taniec z gwiazdami - kto wygrał poprzednie edycje? Lista wszystkich zwycięzców programu

2021-10-25 13:23

Taniec z gwiazdami to jeden z najpopularniejszych programów rozrywkowych w Polsce. Emitowany jest od wielu lat Od tego czasu mogliśmy zobaczyć kilka niesamowitych występów, które zapisały się w historii show. Kryształową kulę, czyli trofeum programu, zdobyło już ponad 20 gwiazd! Pamiętacie, kto to był?

Taniec z gwiazdami - kto wygrał poprzednie edycje? Lista wszystkich zwycięzców programu. Taniec z gwiazdami to show, które znają wszyscy. Od lat polskie gwiazdy pokazują na parkiecie tego show swoje niesamowite umiejętności, które zachwycają publiczność i jurorów. Często jest to okazja do odkrycia niesamowitych tanecznych talentów. Swoją karierę zaczynali tam między innymi Rafał Maserak, Stefano Terrazzino, Jan Kliment, Anna Głogowska czy Izabela Janachowska, którzy partnerowali celebrytom. Za nami już 24 edycje tego programu. Pierwsze trzynaście mogliśmy zobaczyć na antenie TVN, a pozostałe transmitowano w Polsacie. Kto w przeszłości triumfował? Sprawdź pełną listę zwycięzców Dancing with the stars.

Taniec z gwiazdami - te występy przeszły do historii!

Taniec z gwiazdami - lista zwycięzców

Taniec z gwiazdami to show, który już od kilkunastu lat emocjonuje polską publiczność. Widzowie mieli okazję zobaczyć już 24 edycje tego słynnego tanecznego show. Oznacza to, że 24 polskie gwiazdy podniosły prestiżową Kryształową kulę? Kto to był? Pełną listę zwycięzców Tańca z gwiazdami poznasz w galerii, która znajduje się poniżej:

Źródło: Taniec z gwiazdami - kto wygrał poprzednie edycje? Lista wszystkich zwycięzców programu