WERDYKT

Ta para odpadła z Tańca z Gwiazdami w niedzielę 14 kwietnia. Widzowie w OGROMNYM szoku!

2024-04-15 8:00

W niedzielę 14 kwietnia uczestnicy Tańca z Gwiazdami, nie mieli łatwego zadania. Tym razem na parkiecie musieli zatańczyć nie jeden taniec, a dwa! Jak im poszło? Kto okazał się być najsłabszy? Ta para pożegnała się z programem w 7. odcinku.

Taniec z Gwiazdami odcinek siódmy - kto odpadł 14.04.2024? Wiemy, której pary nie zobaczymy w finale. Werdykt okazał się zaskoczeniem? Za nami kolejna niedziela, kiedy to możemy podziwiać na żywo taneczne zmagania uczestników 14. edycji Tańca z Gwiazdami. W premierowym odcinku żadna para nie opuściła programu, jednak w kolejnych odcinkach swoją przygodę z parkietem zakończyli Adam Kszczot, Małgorzata Królikowska-Ostrowska, a w czwartym odcinku aż dwie pary - Filip Chajzer i Beata Olga-Kowalska. W piątym odcinku tanecznego show z parkietem pożegnał się Kamil Baleja, a w niedzielę 7 kwietnia parkiet opuścił Aleksander Mackiewicz, co było ogromnym zaskoczeniem dla widzów, tym bardziej, że aktor otrzymał od jurorów pochwały i aż 38 punktów.

ZOBACZ TAKŻE: Magdalena Perlińska w bikini. Tancerka TzG prezentuje wdzięki, a fani są w niej zakochani!

ROXIE WĘGIEL REAGUJE NA FILMY Z DZIECIŃSTWA! | ESKA REACT

Taniec z Gwiazdami - kto odpadł w 7 odcinku? [14.04.2024]

Kto odpadł w 7. odcinku Tańca z Gwiazdami? Najmniej głosów od widzów otrzymali Krzysztof Szczepaniak i Sara Janicka i to właśnie oni opuścili program. O kryształową kulę walczą wciąż: Roksana Węgiel, Dagmara Kaźmierska, Maciej Musiał, Anita Sokołowska i Julia Kuczyńska. Widzowie są w ogromnym szoku, ponieważ spodziewali się, że program opuści Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel, którzy 14 kwietnia za pierwszy taniec otrzymali 16 punktów od jurorów, a za drugi zaledwie 7 punktów.

ZOBACZ TAKŻE: Ogromna rewolucja w Tańcu z Gwiazdami 2024. Tak będzie wyglądać finał