Paulina Sykut-Jeżyna, Krzysztof Ibisz

i

Autor: AKPA

TANIEC Z GWIAZDAMI

Ogromna rewolucja w Tańcu z Gwiazdami 2024. Tak będzie wyglądać finał

2024-04-12 8:33

Takich rewolucji nie spodziewał się nikt i choć jesteśmy na półmetku, to już wiadomo, jak będzie wyglądać ostatni odcinek show. Okazuje się, że finał wiosennej edycji Tańca z Gwiazdami, będzie inny niż wszystkie. Co się zmieni? To dopiero rewolucja!

Taniec z Gwiazdami 2024 trwa w najlepsze, a gwiazdy są już na półmetku starań o kryształową kulę i nagrodę pieniężną. Przypomnijmy, że gwiazda zdobywa jak zawsze 100 tysięcy złotych, zaś zawodowy tancerz 50 tysięcy złotych. Nie da się ukryć, że wiosenna edycja show, jest naprawdę na wysokim poziomie. Większość uczestników otrzymuje od pierwszego odcinka bardzo wysokie noty od jurorów i momentami ciężko jest wytypować zwycięzcę. W związku z tym, coraz więcej widzów Polsatu myśli o finale Tańca z Gwiazdami i o tym, które pary mogą znaleźć się na parkiecie, by walczyć po raz ostatni o pierwsze miejsce. Okazuje się, że tegoroczny finał programu będzie inny niż wszystkie. Produkcja zapowiedziała ogromną rewolucję!

ZOBACZ TAKŻE: Wiemy z kim w Tańcu z Gwiazdami zaprzyjaźniła się Roxie Węgiel. Tego nikt się nie spodziewał!

Maciej Musiał o Tańcu z Gwiazdami i Kanye Westcie

Rewolucja w finale Tańca z Gwiazdami 2024

Finał Tańca z Gwiazdami 2024 będzie inny niż wszystkie! Jak się okazuje tym razem widzowie Polsatu zobaczą nie dwie pary walczące o kryształową kulę, lecz trzy! Zaskoczeni? Najpewniej produkcja "Tańca z gwiazdami" podjęła taką decyzję, ponieważ w tym sezonie na parkiet wyszły świetnie tańczące gwiazdy, które już od pierwszych odcinków zdobywały po blisko 40 punktów.

ZOBACZ TAKŻE: Dagmara Kaźmierska przeszła kryzys w Tańcu z Gwiazdami. W trudnych chwilach pomógł jej Conan

Taniec z Gwiazdami 2024 - data finału

Kiedy jest finał Tańca z Gwiazdami 2024? Zwycięzcę tanecznego show poznamy najpewniej w niedzielę 5 lub 12 maja.