Taniec z gwiazdami 2021, odcinek 1

i

Autor: Polsat / Taniec z gwiazdami 2021

Taniec z gwiazdami 2022 - kto powinien wystąpić w nowej edycji? Oto kilka kandydatów

2021-10-28 12:39

Taniec z gwiazdami to jeden z najpopularniejszych programów typu talent show w Polsce. Od kilkunastu lat polscy celebryci walczą o Kryształową kulę w towarzystwie profesjonalnych tancerzy. Fani formatu już myślą o nowej edycji, która ma pojawić się w 2022 roku. Kto powinien w niej wystąpić? Oto kilka potencjalnych nazwisk.

Taniec z Gwiazdami to zdecydowanie jeden z najpopularniejszych programów rozrywkowych w Polsce. Widzowie z zainteresowaniem obserwują rozwój tanecznych umiejętności uczestników i trzymają kciuki za swoich faworytów. Niedawno zakończyła się kolejna edycja, w której zwycięzcą okazał się aktor Piotr Mróz, któremu towarzyszyła tancerka Hanna Żudziewicz. Fani Tańca z gwiazdami już myślą o kolejnej edycji. Kto powinien się w niej pojawić? Oto kilka naszych propozycji.

Michał Wiśniewski

To mogłoby być jedno z największych nazwisk nowej edycji. Niedawno wokalista Ich Troje pojawił się w Polsacie, aby zasiąść w jury programu Twoja twarz brzmi znajomo. Udział w Tańcu z gwiazdami mógłby być odważną decyzją w jego karierze. Czy poradziłby sobie na parkiecie?

Taniec z gwiazdami - te występy przeszły do historii!

Roksana Węgiel

Roksana Węgiel zawsze jest faworytką wszystkich konkursów, w których bierze udział. Nic dziwnego, ponieważ... żadnego nie przegrała! W 2021 wygrała Dance Dance Dance, a więc ma już taneczne zaplecze. Czy wywalczyłaby także zwycięstwo w Tańcu z gwiazdami? Jest taka możliwość.

Jarosław Bieniuk

W ostatniej edycji Tańca z gwiazdami udział wzięła Oliwia Bieniuk, której ojciec Jarosław mocno kibicował na widowni w każdym odcinku. Może dobrym pomysłem byłoby zamienienie się rolami? Może Jarkowi udałoby się wywalczyć finał, do którego jego córka nie dotarła.

Alicja Szemplińska

Roksana Węgiel nie jest jedyną gwiazdą, która wygrała wszystkie programy, w których wzięła udział. Innym przykładem jest Alicja Szemplińska, która wywalczyła zwycięstwo w Hit Hit Hurra!, The Voice of Poland oraz Szansie na sukces. Jak piękna i utalentowana wokalistka poradziłaby sobie na parkiecie?

Lexy Chaplin

Od kilku edycji na parkiecie możemy zobaczyć gwiazdy internetu. Pojawiły się między innymi Kinga Sawczuk, Magda Bereda i Angelika Mucha. Z pewnością mocnym nazwiskiem na liście uczestników byłaby Lexy Chaplin, która aktualnie jest jedną z największych gwiazd internetu w Polsce.

Źródło: Taniec z gwiazdami 2022 - kto powinien wystąpić w nowej edycji? Oto kilka kandydatów