Taniec z Gwiazdami

i

Autor: AKPA

Taniec z Gwiazdami 2022 - kto odpadł w 7. odcinku? WERDYKT nie był zaskoczeniem

2022-10-10 22:15

Za nami 7. odcinek Tańca z Gwiazdami, a z programem musiała pożegnać się kolejna para, która otrzymała najmniejszą liczbę głosów od widzów. Werdykt tym razem nie okazał się zaskoczeniem, a wiele osób wyraziło swoje emocje w komentarzach. Kto zakończył swoją przygodę w poniedziałkowy wieczór 10 października?

Taniec z Gwiazdami 2022 - kto odpadł 10 października? Za nami siódmy odcinek najbardziej roztańczonego show w Polsce, a to oznacza tylko jedno. Wielkimi krokami zbliżamy się do wielkiego finału w którym stawką jest nie tylko kryształowa kula, ale także nagroda pieniężna dla gwiazdy, jak i tancerza. Taniec z Gwiazdami od lat dostarcza wielu emocji i wrażeń. Obecnie trwa jego 13. edycja, a na parkiecie swoje zmagania pokazują celebryci z branży modowej, telewizyjnej jak i muzycznej. Zdecydowanie najlepiej radzi sobie Jacek Jelonek, Natalia Janoszek, a także Ilona Krawczyńska, którzy są faworytami widzów Polsatu. Niestety, aby ktoś mógł dojść do finału, ktoś musi odpaść. Kto pożegnał się z Tańcem z Gwiazdami w 7. odcinku? Werdykt jest już znany.

Szybkie pytania - Doda

Taniec z Gwiazdami - kto odpadł w 7. odcinku?

Kto odpadł z Tańca z Gwiazdami w poniedziałek 10 października? W siódmym odcinku swoją przygodę z parkietem zakończyła Karolina Pisarek i Michał Bartkiewicz. Werdykt tym razem nie zszokował zbyt mocno widzów Polsatu, którzy pod postem gorąco komentowali zaistniałą sytuację. Jedni są zachwyceni obrotem sprawy, a inni żałują że modelki nie będzie w programie.

ZOBACZ TAKŻE: Taniec z Gwiazdami 2022 - kiedy FINAŁ? Kto ma największe szanse na wygraną?

- Dlaczego ona przecież pięknie tańczyła

- To jest jakaś porażka, ten co nie umi tańczyć zostaje, lepsi odpadają 

- Przykro mi bardzo moim zdaniem powinna wygrać

- W końcu zaczęła tańczyć i odpadła

- W końcu i tak za długo była

- W końcu!!! Moim zdaniem za taniec z kontuzją już powinna odpaść

Taniec z Gwiazdami powoli dobiega do końca. W grze pozostały cztery gwiazdy - Jacek Jelonek, Natalia Janoszek, Wiesław Nowobilski i Ilona Krawczyńska.

Sonda
Oglądasz 13. edycję "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami"?