Martyniuk może trafić do więzienia! Jak do tego doszło? Wiemy!

i

Autor: Marcin Nawrocki / Wrota Podlasia Martyniuk może trafić do więzienia! Jak do tego doszło? Wiemy!

Tak wyglądała młoda Danuta Martyniuk. Mąż pokazał ją w teledysku

2022-05-10 12:30

Zenon i Danuta Martyniukowie są razem od ponad 30 lat i wszystko wskazuje na to, że nie ma zła, które byłoby w stanie skłócić tę parę. Discopolowiec zakochał się w Danucie od momentu, gdy tylko na nią spojrzał i mimo braku odwagi, znalazł sposób na to, by ją poderwać. Jak widać skuteczny. A wiecie, jak wyglądała młoda Danuta? My wiemy, bo wiemy w jakim teledysku męża wystąpiła.

Zenon Martyniuk swoją ukochaną poznał w 1887 roku. Wtedy marzył o karierze muzyka i tego dnia jeszcze nie wiedział, jak wielka kariera go czeka oraz tego, że właśnie poznaje swoją przyszłą żonę. Koncert, który grał miał miejsce koncert na majówce w Grabowcu, niedaleko Bielska Podlaskiego. Danuta przyjechała tam ze swoją siostrą i od razu wpadła w oko młodego Martyniuka. Ten jednak nie był na tyle odważny, by sam zagaić rozmowę, więc wysłał swojego kolegę, by zaczepił kobietę. Resztę historii chyba znacie.

Zenek Martyniuk ma zamiłowanie do zimowych sportów. Jak spędza wolny czas?

Zenen Martyniuk żona

Z Danutą Martyniuk discopolowiec jest do dzisiaj, a o owocu ich miłości - Danielu - nie trzeba chyba zbyt wiele mówić. Para dzięki karierze Zenona dorobiła się niemałej fortuny i gdyby tylko nie kłopoty Daniela, można byłoby odnieść wrażenie, że wiodą życie jak ze snu. Jednym z dowodów miłości Zenona było poproszenie ukochanej o wystąpienie w teledysku. 35-letnia wówczas Danuta wystąpiła więc w klipie do utworu "Gwiazda". W 2001 roku utwór podbijał listy przebojów i jakby nie było, to do dziś jest jednym ze sztandarowych hitów discopolo. Znają go nawet ci, którzy za tym gatunkiem nie przepadają.

Danuta Martyniuk 20 lat temu

i

Autor: YouTube
Źródło: Tak wyglądała młoda Danuta Martyniuk. Mąż pokazał ją w teledysku