ZAKOCHANI PO USZY

Tak wygląda mąż Justyny Steczkowskiej. Ich miłość kwitnie nieprzerwanie od ponad 20 lat

2024-07-12 8:24

Justyna Steczkowska długo nie potrafiła nikogo pokochać. W pewnym momencie jej serce otworzyło się na mężczyznę, który nieprzerwanie od ponad 20 lat jest jej mężem. Mowa o Macieju Myszkowskim z którym dzieli życie. Nie zawsze jednak było w ich relacji kolorowo. Historia uczucia Justyny Steczkowskiej i jej męża jest naprawdę ciekawa!

Justyna Steczkowska od ponad 20 lat jest szczęśliwie zakochana. Choć długo nie mogła prawdziwie pokochać i się z kimś związać, w końcu trafiła w nią strzała amora. Artystka otworzyła swoje serce na Macieja Myszkowskiego i to właśnie z nim stanęła na ślubnym kobiercu, ale zacznijmy od początku. W młodości Myszkowski był modelem, a jego zdjęcia pojawiały się w czasopismach. To właśnie w 1999 roku artystka zobaczyła efekty jego sesji w gazecie i od razu wpadła w zachwyt. Niedługo później, bo we wrześniu 2000 roku para wzięła ślub w Rzymie i od tamtej pary tworzą nierozerwalną relację. Lata temu na łamach Vivy, artystka wspominała, że biorąc ślub była już w ciąży:

- Ma­ciek oświad­czył mi się w Bu­da­pesz­cie. Do­sta­łam pier­ścio­nek za­ręczy­no­wy i by­łam szczęśli­wa. I wte­dy za­szłam w ciążę. Więc po­je­cha­li­śmy do Rzy­mu i wzię­li­śmy ślub - wspomniała Steczkowska w rozmowie z Vivą.

Druga ciąża Justyny Steczkowskiej była wynikiem długich starań. W 2005 roku przyszedł na świat brat Leona, Stanisław, natomiast na kolejne, trzecie dziecko, Steczkowska z mężem czekali aż do 2013 roku i to właśnie wtedy urodziła się ich córka Helena. 

ZOBACZ TAKŻE: Justyna Steczkowska nie jedzie na Eurowizję 2024. Jednym punktem przegrała z Luną!

Justyna Steczkowska o Eurowizji 2024. Odpowiedziała na słowa Dody!

Mąż Justyny Steczkowskiej jest jej wsparciem od lat

Niestety jak to w życiu bywa, Justyna Steczkowska i jej mąż mieli kryzys i ogłosili wszystkim separację. Było to w 2017 roku, kiedy ich córka Helena miała 3 lata. Steczkowska i Myszkowski zdecydowali się na przerwę, jednak po ponad roku zażegnali kryzys, a cała sytuacja tylko jeszcze bardziej wzmocniła ich związek. Od tamtej pory są nierozłączni, a artystka ma w swoim mężu ogromne wsparcie. Para pod koniec 2018 roku odnowiła w kościele przysięgę małżeńską.

Zastanawiacie się jak wygląda mąż Justyny Steczkowskiej? Maciej Myszkowski jest modelem i architektem i często można zobaczyć go z żoną na czerwonym dywanie. Obejrzyjcie naszą galerię i zobaczcie, jak mężczyzna jest wpatrzony w swoją wybrankę!

Listen on Spreaker.