Sylwia Grzeszczak

i

Autor: WBF

Tak Sylwia Grzeszczak zaczynała karierę w branży. Nic bardziej słodkiego dzisiaj nie zobaczysz!

2021-08-02 14:38

Sylwia Grzeszczak to artystka, którą słuchacze od razu pokochali. To wszystko za sprawą delikatnych i trafiających w serce piosenek, a także jej ciepłej osobowości. Jednak czy każdy pamięta początki Sylwii Grzeszczak w branży? Artystka zaczynała karierę jako małe dziecko! Nic bardziej słodkiego dzisiaj nie zobaczysz!

Sylwia Grzeszczak swój muzyczny, prawdziwy debiut zaliczyła w 2008 roku, kiedy to wydała album Ona i on. Krążek został nagrany we współpracy z Liberem, doczekał się wielu pozytywnych opinii i wtedy wszystko zaczęło się na dobre. Wokalistka koncertowała i co chwile wydawała piosenki, które od razu czarowały słuchaczy i robią to nadal, niezależnie od tego kiedy odbyła się ich premiera. Delikatna melodia, a także słowa pełne mądrości sprawiają, że każdy chce więcej muzycznych perełek i więcej. Co ciekawe, jedne z popularniejszych numerów - czyli Sen o przyszłości i Komponując siebie, uzyskały status potrójnie platynowej płyty, a w dodatku zajęły  pierwsze i drugie miejsce na liście sprzedaży płyt w Polsce. Jakby tego było mało, jeszcze jeden numer zasłużył na wyróżnienie. Mowa o singlu Tamta dziewczyna, który uzyskała status podwójnie platynowej płyty.

Choć przez pewien czas Sylwia Grzeszczak nie wydawała nowości, to w kwietniu 2021 roku zaskoczyła wszystkich. Piosenkarka nagrała kawałek Prawda o nas, który jak każdy jej singiel został bardzo ciepło odebrany przez słuchaczy. Zastanawiacie się jak wyglądały jej początki w branży? Sylwia Grzeszczak zadebiutowała w branży o wiele wcześniej niż w 2008 roku. Nic bardziej słodkiego dzisiaj nie zobaczycie!

Sylwia Grzeszczak - premiera piosenki Prawda o nas

Sylwia Grzeszczak - początki kariery

Choć w 2008 roku zaliczyła swój debiut w branży muzycznej, wydając album Ona i on, to styczność z muzyką i wielkim światem miała już wcześniej. Sylwia Grzeszczak w 1995 roku, mając zaledwie 5 lat wzięła udział w kultowym programie Od przedszkola do Opola. Stanęła wtedy dumnie na scenie w granatowej sukience w białe kropeczki i wykonała utwór Krzysztofa Krawczyka Byle było tak. Malutka Sylwia oczarowała publiczność, a 10-lat później pojawiła się w Idolu. Poniżej możecie zobaczyć jak wypadła na scenie kultowego show dla dzieci Od przedszkola do Opola.

Źródło: Tak Sylwia Grzeszczak zaczynała karierę w branży. Nic bardziej słodkiego dzisiaj nie zobaczysz!