MIESZKANIE GWIAZD

Tak mieszka Agnieszka Kotońska z "Gogglebox. Przed telewizorem". Widać, że celebrytka kocha dodatki

2024-06-24 8:52

Agnieszka Kotońska to jedna z najbardziej rozpoznawalnych twarzy programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Razem z mężem i synem zasiada na kanapie i od trzeciego sezonu umilają widzom TTV czas spędzony przed ekranem. Zastanawiacie się jak mieszka celebrytka? To co widać w telewizji, to tylko niewielka część jej domu.

Program "Gogglebox. Przed telewizorem" nadawany jest na antenie TTV od 2014 roku. Chodzi w nim o to, że grupa przyjaciół, rodziny lub zakochani wspólnie oglądają telewizję i komentują programy, filmy i seriale. Zazwyczaj jest śmiesznie, jednak momentami nie brakuje też wzruszeń. Od pierwszego sezonu na kanapach bez przerwy zasiadają Mateusz "Big Boy" Borkowski, Damian "Nagana" i Marek "Morus" Bodo. Nie można zapomnieć także o Izabeli i Joachimie Zeiske, a także Sylwii Bombie. Od trzeciego sezonu widzowie programu mogą oglądać także na kanapie sympatyczną rodzinkę, jaką jest Artur, Agnieszka i Dajan Kotońscy. Często na kanapie przesiaduje z nimi ich czarno-biały shih-tzu, który nadaje obrazkowi jeszcze większej słodyczy! Choć widzowie TTV znają dobrze kadr z ich salonu i wiedzą jak wygląda przestrzeń przy kanapie, to nie znają innych pomieszczeń. Okazuje się, że Kotońscy mają w swoim domu pełno dodatków!

ZOBACZ TAKŻE: Gwiazdy "Gogglebox" chodzą do normalnej pracy. Nie zgadniecie, czym zajmują się na co dzień!

"Gogglebox. Przed telewizorem". Tak zmienili się Big Boy, Agnieszka Kotońska, Sylwia Bomba i inni. Metamorfozy uczestników

Mieszkanie Agnieszki Kotońskiej z "Gogglebox. Przed telewizorem"

Zastanawialiście się jak mieszka Agnieszka Kotońska? To żadna tajemnica. Dobrze wiemy jak wygląda jej salon, w którym wspólnie z mężem i synem komentują programy w "Gogglebox. Przed telewizorem". Mimo iż w telewizji pokazane jest tylko jedno pomieszczenie, a raczej jego część, to celebrytka za pośrednictwem social mediów pokazuje swoim fanom inne zakątki swojego domu. Wiemy, że w jej czterech ścianach rządzi dużo dodatków i świecidełek, a cały wystrój jest w stylu glamour, czyli bardzo kobiecy i pasujący do kobiety. W naszej galerii znajdziecie wnętrza domu Kotońskich. Trzeba przyznać, że państwo z "Gogglebox. Przed telewizorem" mają naprawdę przytulne gniazdko!

ZOBACZ TAKŻE: Tak wyglądała Dorota Wellman prawie 30 lat temu. Co za metamorfoza!