GWIAZDY

Gwiazdy "Gogglebox" chodzą do normalnej pracy. Nie zgadniecie, czym zajmują się na co dzień!

2024-03-04 12:03

Uczestnicy "Gogglebox. Przed telewizorem", którzy od wielu sezonów komentują seriale i inne produkcje telewizyjne, poza kamerami wiodą normalne życie. Zajmują się domem, dziećmi, a przede wszystkim chodzą do normalnej pracy. W naszej galerii zobaczysz najpopularniejsze twarze rozrywkowego show i dowiesz się, kto gdzie pracuje.

"Gogglebox. Przed telewizorem" to jeden z najpopularniejszych programów rozrywkowych emitowanych na antenie TTV. Pierwszy odcinek show, został wyemitowany na początku września 2014 roku i nieprzerwanie wychodzą jego kolejne, nowe sezony. W programie opartym na brytyjskim formacie Gogglebox na licencji All3Media International, którego oryginał jest emitowany na antenie Channel 4, widzowie mogą oglądać rodziny i grupy przyjaciół, które wspólnie komentują wybrane programy telewizyjne i seriale. Gwiazdami rozrywkowego show są bez wątpienia Sylwia Bomba, Agnieszka Kotońska, Krzysztof Radzikowski, Dominik Abus, czy też Izabela Zeiske. Zastanawiałeś się kiedykolwiek, co gwiazdy "Gogglebox. Przed telewizorem" robią poza kamerami? Okazuje się, że nie żyją samym komentowaniem przed ekranem.

W galerii, którą znajdziecie na górze naszego artykułu, znajdziecie najpopularniejsze twarze show TTV i ciekawostki o ich życiu zawodowym.

Najsławniejsza OSOBA jaką POZNALIŚCIE?! | Wywiadex RADIO ESKA
Listen to "Kwiat Jabłoni: stanąłem na kiedyś na klocek Lego. DZIEJE SIĘ" on Spreaker.