KIEDYŚ I DZIŚ

Tak Michał Szpak wyglądał na początku kariery. Duża zmiana?

2024-03-12 12:52

Michał Szpak dał się poznać wszystkim w programie TVN X-Factor. Odkąd pojawił się na scenie, od razu wzbudził zainteresowanie publiczności i zaczął osiągać ogromne sukcesy. Pamiętacie go z początków kariery? Przypominamy Wam stare zdjęcia artysty. Mocno się zmienił?

Michał Szpak to charakterystyczna postać w polskim show-biznesie. Nie boi się swojego zdania i przed nikim nie ukrywa swojego barwnego stylu. Szpak aktywny jest na scenie od 2011 roku, kiedy to przyszedł na casting do programu X-Factor. To właśnie tam zaskoczył wszystkich wykonaniem piosenki "Dziwny jest ten świat" z repertuary Czesława Niemena. Wystarczyło kilka chwil, a zarówno jurorom, jak i publiczności opadły szczęki z wrażenia! Determinacja i niezwykły talent Michała Szpaka zaprowadziły go do finału show, w którym ostatecznie zajął 2. miejsce. Artysta idealnie wykorzystał swój czas i wziął udział między innymi w Tańcu z Gwiazdami, gdzie zajął 5. miejsce. Obecnie zasiada w roli jurora w nowym programie "Czas na Show. Drag Me Out".

ZOBACZ TAKŻE: Mini Doda i mini Smolasty hitem internetu. Dziećmi z przedszkola zachwyciła się sama artystka

Michał Szpak ponownie debiutuje. Mówi o swoim udziale w "The Voice of Poland"!

Michał Szpak - kiedyś i dziś

Od momentu debiutu Michała Szpaka minęło już sporo czasu. Pamiętacie jak wyglądał na początku swojej kariery? Artysta miał wówczas 21 lat. Dziś jest już po 30-stce i nadal zaskakuje swoim charakterystycznym stylem. Zdjęcia artysty sprzed lat, jak i te aktualne, znajdziecie w naszej galerii. Duża zmiana? Oceńcie sami.