kiedyś i dziś

Tak kiedyś wyglądała Halina Mlynkova. Aż trudno uwierzyć, że dziś ma 47 lat

2024-06-20 13:29

Halina Mlynkova przez lata swojej kariery rozkochała w sobie publiczność. Jej sceniczna charyzma i ciepło jakie od niej bije sprawiło, że z dnia na dzień grono jej wiernych fanów i słuchaczy znacznie się powiększało. Pamiętacie ją z początków kariery? Dawniej Halina Mlynkova nie była blondynką.

Halina Mlynkova to polsko-czeska piosenkarka, która na przestrzeni lat przedarła się przez branżę muzyczną i osiągnęła naprawdę sporo sukcesów. Rozpoznawalność przyniósł jej zespół Brathanki, w którym była wokalistką przez pięć lat i wypromowała wiele hitów jak na przykład dobrze wszystkim znany numer "W kinie w Lublinie - kochaj mnie" czy też słynne "Czerwone korale". Po zdobyciu prestiżowych wyróżnień i nagród, wydaniu piosenek i wielu zagranych koncertach, Halina Mlynkova wiosną 2003 odeszła z zespołu Brathanki, rozpoczynając tym samym karierę solo. Oprócz koncertów można było oglądać ją także w Tańcu z Gwiazdami, w Bitwie na Głosy, czy też w The Voice of Poland.

ZOBACZ TAKŻE: Michał Wiśniewski pokazał 20-letnią córkę. Od Fabienne ciężko oderwać wzrok!

Tulia i Halina Mlynkova wygrały w Opolu. Ich piosenka ma świetny odzew za granicą!

Halina Mlynkova - kiedyś i dziś

Halina Mlynkova mimo iż ma obywatelstwo czeskie, deklaruje narodowość polską. Na co dzień artystka mieszka w Warszawie, jednak planuje się przeprowadzić do Katowic, skąd pochodzi jej partner Marcin Kindla. W rozmowie z PAP Life artystka zradziła, że już nie może doczekać się przeprowadzki i niesamowicie cieszy się, że ze Śląska będzie miała dużo bliżej do mamy, która mieszka w Zaloziu, w którym zresztą Mlynkova się wychowała. Jeśli już jesteśmy przy dawnych czasach, to czy pamiętacie jak Halina Mlynkova wyglądała na początku kariery? Kiedyś piosenkarka nosiła nie blond włosy, lecz była brunetką, a nawet miała epizod z rudą farbą. Zobaczcie naszą galerię.