KIEDYŚ I DZIŚ

Dawid Kwiatkowski zmienił się nie do poznania. Kiedyś nazywali go "polskim Justinem Bieberem"

2024-02-07 13:11

Gdy Dawid Kwiatkowski pojawił się w branży muzycznej i zaczął osiągać pierwsze sukcesy, porównywany był do Justina Biebera. Wszystko ze względu na rozpoczęcie kariery w wieku nastoletnim, podobną fryzurę i publikowanie amatorskich coverów na YouTube. Dziś jest jednym z najpopularniejszych piosenkarzy w Polsce i nie przypomina już dawnego siebie. Zobaczcie jak zmienił się na przestrzeni lat.

Dawid Kwiatkowski to idol nastolatek i najpopularniejszy artysta w polskiej branży muzycznej. Swoją karierę rozpoczął w zespole Two of Us, z którym w 2012 roku wygrał konkurs talentów "Askana łowi talenty". Latem tego samego roku bez powodzenia uczestniczył w przesłuchaniach do czwartej edycji programu Must Be the Music. Tylko muzyka. Mimo porażki nie poddał się i robił wszystko, by spełnić swoje marzenia. Nagrywał amatorskie covery, publikował je w sieci i w końcu został dostrzeżony przez publiczność, która go pokochała. W 2013 roku światło dzienne ujrzał jego numer "Biegnijmy, który był przełomem w jego muzycznej karierze. Trzy miesiące po tej premierze, fani Dawida mogli rozkoszować się w nowością "Na zawsze", dzięki której obok artysty zgromadziło się jeszcze więcej fanek. Nie można również zapomnieć o The Voice Kids i roli trenera którą pełnił przez sześć edycji, a także interakcji z fanami na koncertach i w social mediach.

Fanki dzwonią do Dawida Kwiatkowskiego na żywo! Wywiad - Radio ESKA

Dawid Kwiatkowski kiedyś i dziś

Dawid Kwiatkowski zaczynał swoją karierę w podobnym czasie co Justin Bieber, dlatego jego wielbicielki okrzyknęły go polską wersją Biebera, szczególnie ze względu na podobną fryzurę. Artysta nie lubił tego określenia i gdy zaczął mówić o tym głośno, ksywka ta poszła w zapomnienie. W galerii na górze artykułu znajdziecie zdjęcia Dawida Kwiatkowskiego z początków kariery i nie tylko. Sami zobaczcie jak zmienił się na przestrzeni dziesięciu lat.

Listen on Spreaker.