Grzegorz Skawiński z Kombii

i

Autor: AKPA Grzegorz Skawiński z Kombii

CIEKAWOSTKI

Tak bez okularów wygląda Grzegorz Skawiński z Kombii. Będziecie zaskoczeni!

2024-01-19 11:11

Grzegorz Skawiński z Kombii, znany jest ze swojej charakterystycznej łysiny i czarnych okularów, które towarzyszą mu na scenie. Zastanawiałeś się kiedykolwiek, jak wygląda bez nich i dlaczego wszędzie w nich występuje? Okazuje się, że kryje się za tym pewna tajemnica. Skawa z Kombii zdradził, dlaczego tak robi.

Dlaczego lider Kombii nosi cały czas czarne okulary? Tajemnica wyszła na światło dzienne! Chyba nie ma osoby, która nie wiedziałaby kim jest grupa Kombii i Grzegorz Skawiński. To właśnie on odpowiedzialny jest za za założenie zespołu, razem z Waldemarem Tkaczykiem i Janem Pluta. To właśnie panowie w latach 1976–1992 działali w formacji Kombi przez jedno "i", a po jej reaktywacji w 2003 dodali w nazwie drugie "i". Jak można się domyślać, nazwa ta oznacza oczywiście "Kombi 2", jednak stylizowane na rzymską liczbę II. Do najpopularniejszych piosenek grupy należą kawałki takie jak Pokolenie, Już ci nie wybaczę, czy też kawałek Awinion, który często można usłyszeć w radiu, ale i na plenerowych koncertach. Zastanawialiście się kiedykolwiek, dlaczego Grzegorz Skawiński zawsze występuje w czarnych okularach? Artysta rozwiał wątpliwości i zdradził wszystkim powód tej decyzji.

Zagraniczne filmy nakręcone w Polsce | To Się Kręci #17

Grzegorz Skawiński bez okularów

Grzegorz Skawiński od lat występuje na scenie i zawsze gdy na nią wychodzi, na jego nosie znajdują się czarne, przeciwsłoneczne okulary. Skąd ten pomysł? Czy faktycznie to tylko element stylizacji i jego znak rozpoznawczy? Skawa z Kombii postanowił rozwiać wątpliwości fanów i zdradził dlaczego tak jest. Zapytany przez fankę na TikToku odpowiedział:

- bardzo często zadajecie mi to pytanie o moje ciemne okulary. Tak to jest image sceniczny, który kiedyś sobie wymyśliłem. Czarna broda, łysa głowa, bardzo tajemniczy facet. No ale w życiu codziennym, to tak nie wygląda. Jak chodzę spać, do toalety, czy się kąpię - nie robię tego w okularach, bo to by było śmieszne i żałosne. No w pewnym momencie jak byłem osobą nieco starszą, zacząłem nosić okulary optyczne i wtedy zaczęło to wyglądać tak.

Na nagraniu, które zamieściliśmy poniżej, Grzegorz Skawiński zdejmuje czarne okulary i pokazuje się wszystkim w okularach optycznych, których używa na co dzień i do czytania. Artystę można zobaczyć na tym wideo także bez okularów, gdzie w ogóle nie przypomina Skawy z Kombii. Zaskoczeni?

ZOBACZ TAKŻE: Janusz Panasewicz przerwał milczenie. Co z nieślubnym dzieckiem z USA?

Sonda
Lubisz piosenki Kombii?