Janusz Panasewicz

i

Autor: AKPA

gwiazdy

Janusz Panasewicz przerwał milczenie. Co z nieślubnym dzieckiem z USA?

2024-01-19 9:56

Janusz Panasewicz to wokalista kultowej grupy „Lady Pank”. Rockman ma trójkę dzieci - Wojciecha, Juliusza i Brunona. Od lat krążą plotki, że muzyk ma jeszcze jedno dziecko. Janusz Panasewicz postanowił zdementować plotki i uciąć je raz na zawsze.

Janusz Panasewicz jest ojcem trzech mężczyzn. W 1980 roku na świat przyszedł najstarszy z nich - Wojciech. W 2007 roku urodziły mu się bliźniaki - Juliusz i Brunon. Jak przystało na gwiazdę rocka, muzyk ma na swoim koncie liczne skandale. Wśród nich nie zabrakło również romansów, dlatego od lat spekuluje się, że wokalista ma jeszcze jedno, nieślubne dziecko z USA. Panasewicz postanowił uciąć te plotki i zabrał głos.

Nie uwierzycie co na emeryturze robi Janusz Panasewicz. Lider Lady Pank nie ma czasu na nudę!

Janusz Panasewicz o czwartym dziecku

Wszystko zaczęło się od tego, że perkusista zespołu - Andrzej Dylewski - opowiedział historię o barmance, którą Janusz miał poznać w USA. I tak od 2008 roku spekuluje się, że Panasewicz jest ojcem, jeszcze jednego dziecka. Jego romans miał się wydarzyć podczas trasy koncertowej w Chicago. „To były początki lat dziewięćdziesiątych. Panasewicz mieszkał przez jakieś cztery lata w Chicago” - wyznał Dylewski w rozmowie z „Kozaczkiem”. Te same spekulacje potwierdził również Włodzimierz Wender - saksofonista zespołu Niebiesko-Czarni: „Pamiętam, że spotykał się z rudowłosą Karoliną, urodziło się im dziecko, mieli się pobrać, ale nie wiem, czy to zrobili. Przez pewien czas dziecko było wielką tajemnicą, ale przecież trudno to ukryć. Zwłaszcza, że Olivier podobny jest do niego jak dwie krople wody. Myślę jednak, że Janusza i Karoliny nie łączyła wielka miłość. Był to raczej związek Kumplowski” - opowiedział dla „SuperExpressu”. Czyżby Karolina okazała się TĄ „Kryzysową narzeczoną”?

Janusz Panasewicz: to 40 lat przeleciało bardzo szybko [WYWIAD]

Janusz Panasewicz ucina plotki

Janusz Panasewicz postanowił nie komentować tej sprawy, przez wiele lat. W pewnym momencie zdecydował jednak zdementować wszystkie plotki i w rozmowie z „Pomponik.pl” powiedział: „W Chicago krążą różne historie na mój temat. A ta jest nieprawdziwa” - podsumował krótko i stanowczo. Można więc stwierdzić, że Panasewicz nie jest zbyt wylewny, na tematy związane z jego życiem prywatnym. Wychodzi na to, że historia z Olivierem jest zmyślona, chociaż znajdą się Ci, którzy powiedzą, że „w każdej plotce jest ziarenko prawdy”.

Quiz. Markowski, Panasewicz, Cugowski grali prawdziwe hity w PRL! Potrafisz dokończyć ich piosenki?

Janusz Panasewicz to tak naprawdę Jan Panasewicz - polski wokalista rockowy i frontman zespołu „Lady Pank”. Urodził się 18 stycznia 1956 roku, a więc skończył już 68 lat. W branży muzycznej występuje częściej pod pseudonimem „Panas”. Wyśpiewał takie przeboje zespołu jak: „Mniej niż zero”, „Sztuka latania”, „Tańcz głupia tańcz”, „Kryzysowa narzeczona” czy „Zawsze tam gdzie ty”.

Janusz Panasewicz w wywiadzie dla Eski ROCK