Paweł Królikowski

i

Autor: WBF

Tajemnicza kartka na grobie Pawła Królikowskiego. Treść może zbulwersować

2022-05-11 11:03

Na grobie Pawła Królikowskiego pojawiła się tajemnicza kartka z opisem pewnej zbrodni. Na Cmentarzu Wojskowym na Powązkach znaleziono więcej liścików z podobną treścią. Wszystkie wetknięte były pod znicze. Zobacz co zawierała ich treść. To może zszokować.

Dziennikarze „Super Expressu” podczas kręcenia jednego z materiałów na Cmentarzu Wojskowym na Powązkach dostrzegli ciekawą rzecz. Otóż pod zniczem znajdującym się na grobie Pawła Królikowskiego znaleźli karteczkę, która zamierała dość kontrowersyjną treść. Podobne liściki były na grobach m. in. Ireny Szewińskiej, Emila Karewicza, Aliny Janowskiej i jej męża Wojciecha Zabłockiego oraz Wojciecha Lubińskiego.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Antek Królikowski trafił do szpitala. Aktor na problemy z sercem?

Co było napisane na karteczkach umieszczonych na grobach polskich gwiazd?

Karteczki z grobów zawierały treść dotyczą tragicznego wydarzenia z dnia 10 kwietnia 2010 roku, kiedy to miała miejsce katastrofa smoleńska, w której zginęło 96 osób, a wśród nich prezydent Polski Lech Kaczyński.

10 kwietnia 2010 r. nad Smoleńskiem to zaplanowana zbrodnia bez kary. Męczennicy za grobów wołają o prawdę i karę! Męczennicy wylali morze krwi, a morze łez popłynęło od najbliższych Polaków w ciągu 8 lat. Niestety są idioci i kanalie, które nadal powielają ohydne kłamstwa i szyderstwa. Dlaczego zdrajcy, szydercy, bestie, które znają całą prawdę o potwornym zamachu z 10 kwietnia 2010 r. przygotowały ludobójstwo nad Smoleńskiem – można było przeczytać na karteczce, jak podał „Super Express”.

Autor napisów nie jest znany. Trzeba przyznać, że oskarżenia, które się w ich treści mogą zbulwersować.

Skandal na grobie Pawła Królikowskiego. Afera na Powązkach Wojskowych. Niezapomniani
Źródło: Tajemnicza kartka na grobie Pawła Królikowskiego. Treść może zbulwersować