Taco Hemingway nieoczekiwanie wypuścił Jarmark! Idealny prezent na koniec wakacji

i

Autor: Taco Hemingway - Jarmark / album cover Taco Hemingway nieoczekiwanie wypuścił Jarmark! Idealny prezent na koniec wakacji

Taco Hemingway umie w niespodzianki. Nie uwierzycie, komu zrobił prezent!

2021-07-20 12:38

Chyba każdy fan Taco marzyłby o tym, żeby otrzymać od niego taki prezent. Popularny raper postanowił zrobić niespodziankę byłemu Rzecznikowi Praw Obywatelskich i wysłał mu swojego ostatnie wydawnictwo na winylu wraz z autografem i podziękowaniami. Adam Bodnar pochwalił się podarunkiem w mediach społecznościowych.

Taco Hemingway rzadko udziela się w mediach społecznościowych, przez co fani mogą tylko snuć domysły, co u niego słychać. Teraz o popularnym artyście na swoich profilach społecznościowych wspomniał były Rzecznik Praw Obywatelskich. Adam Bodnar pochwalił się na Instagramie przesyłką, jaką otrzymał od jednego z najważniejszych reprezentantów polskiej sceny hip-hopowej. Jej zawartość to spełnienie marzeń każdego fana.

Nie da się ukryć, że odejście Adama Bodnara spotkało się z bardzo dużym rozczarowaniem ze strony społeczeństwa, w tym między innymi gwiazd show-biznesu, które podkreślały, że zawsze stał on na straży praw obywatelskich i wyznaczył wysokie standardy sprawowania urzędu Rzecznika Praw Obywatelskich. Jedną z osób publicznych, które postanowiły podziękować Adamowi Bodnarowi za pięcioletnią kadencję, był właśnie Taco Hemingway. Raper wysłał politykowi podpisany winyl Jarmark wraz z autografem i dedykacją.

Taco Hemingway zrobił prezent

Adam Bodnar pochwalił się prezentem na swoim Instagramie. Były Rzecznik Spraw Obywatelskich otrzymał od rapera wydany na winylu album Jarmark, na którym Taco Hemingway poruszył wiele politycznych oraz społecznych kwestii. Wydawnictwo było pięknie zapakowane, podpisane i opatrzone dedykacją: - Panie Adamie, dziękujemy!

Taco Hemingway - płyta Jarmark
Źródło: Taco Hemingway umie w niespodzianki. Nie uwierzycie, komu zrobił prezent!