Marika naughty_badgirl

i

Autor: pixabay.com, screeny z TikTok/@naughty_badgirl Marika naughty_badgirl

Ta dziewczyna potrafi zrobić coś z niczego. Sukienka z wykałaczek mega szokuje!

2022-06-02 13:37

Internet to dowód na to, że po świecie stąpa bardzo dużo kreatywnych osób. Tym razem na genialną rozrywkę dla swoich odbiorców wpadła... Polka, która tworzy coś z niczego. Sukienki z wykałaczek, patyczków do uszu, a nawet z plastikowych butelek. Ciężko oderwać od niej wzrok, gdy prezentuje swoje perełki - przekonajcie się sami!

Internet to miejsce, gdzie w dzisiejszych czasach można znaleźć wszystko - nie tylko w wyszukiwarce, ale również w aplikacjach, które ma w swoim telefonie większość osób. Mowa o Instagramie, a także TikToku, które już dawno wyprzedziły wcześniej uwielbianego przez wszystkich Facebooka. Instagram i TikTok to miejsce pełne inspiracji, ale także odskocznia od codzienności. Powód? Kreatywni użytkownicy nie przestają zaskakiwać swoich odbiorców - nie tylko z naszego kraju, ale również ze świata. Idealnym dowodem na to jest kobieta, która z niczego potrafi zrobić coś mega! Sukienka z wykałaczek, patyczków do uszu czy też z plastikowych butelek to dla niej pestka!

ZOBACZ TAKŻE: Zarobki gwiazd - ile zarabia Maryla Rodowicz, Viki Gabor, Beata Kozidrak i inni? Kwoty szokują!

Szybkie pytania - Marien

Sukienka z wykałaczek i nie tylko - będziesz zaskoczony!

Czasami niewiele potrzeba, by zrobić coś z niczego, a przy tym jeszcze zdobywać tysiące lajków i fanów. Na genialny pomysł w ostatnim czasie wpadła Polka ze Szczecina, mieszkająca obecnie w Niemczech. Mowa o czarnowłosej Marice, która na TikToku widnieje pod nazwą @naughty_badgirl. Kobieta zaskakuje wszystkich dosłownie codziennie, a to wszystko przez niebanalne kreacje, które tworzy i następnie oczywiście prezentuje. Była już sukienka z wykałaczek, patyczków do uszu, szkła, plastikowych butelek, papierowych tacek, zapałek, dziecięcych pampersów, a nawet z gwoździ. Dla Mariki nie ma rzeczy niemożliwych - zerknijcie poniżej!

Sonda
Facebook, TikTok czy Instagram - którą apkę lubisz najbardziej?