Pusta sala lekcyjna

i

Autor: Piotr Molecki/East News

Szkoły zamknięte od 24 stycznia 2022. Na terenie tych województw nie będzie lekcji!

2022-01-23 15:49

Uczniowie z wielką niecierpliwością wyczekują dni wolnych od szkoły. Ferie zimowe 2022 właśnie się rozpoczęły. Mieszkańcy kilku województw cieszą się już przerwą od zajęć dydaktycznych, która potrwa dwa tygodnie. 24 stycznia dołączą do nich uczniowie zamieszkujący kolejne dwa regiony w Polsce. Gdzie zamkną szkoły w przyszłym tygodniu?

Które szkoły będą zamknięte od 24 stycznia? Odpowiedź na to pytanie jest kluczowa dla wszystkich uczniów, którzy z wielką niecierpliwością wyczekują rozpoczęcia się dla nich ferii zimowych 2022. Trwająca dwa tygodnie przerwa od zajęć dydaktycznych to coś, do czego niektórzy odliczają dni. Wbrew przypuszczeniom, że nauka zdalna może zostać przedłużona do końca lutego minister edukacji podjął decyzję o powrocie wszystkich uczniów do placówek w poniedziałek, 10 stycznia. Szef Ministerstwa Edukacji i Nauki nie wykluczył jednak powrotu nauczania zdalnego po feriach. Wszystko uzależnione będzie od sytuacji epidemiologicznej. W tym roku okres przerwy od zajęć dydaktycznych nie został ustalony dla wszystkich w jednym czasie, jak miało to miejsce w 2021 roku. 17 stycznia mieszkańcy województw kujawsko-pomorskiego, lubuskiego, małopolskiego, świętokrzyskiego oraz wielkopolskiego rozpoczęli dwutygodniowe ferie zimowe. Na terenie których województw nastąpi zamknięcie szkół za tydzień, czyli 24 stycznia?

Lekcje zdalne 2022 dla WSZYSTKICH lada chwila? Minister jasno odpowiada

Sonda
Masz już jakieś plany na ferie zimowe 2022?

Zamknięcie szkół 24 stycznia 2022

II tura ferii zimowych rozpocznie się już 24 stycznia i potrwa do 6 lutego. W tych dniach wolne od zajęć dydaktycznych będą mieli wszyscy uczniowie zamieszkujący województwa podlaskie oraz warmińsko-mazurskie. Ostatnia tura ferii zakończy się dokładnie 27 lutego. Wszystkie terminy zostały już ujawnione przez Ministerstwo Edukacji i Nauki. Jeśli chodzi o powrót nauki zdalnej, to gdy tylko coś się zmieni, poinformujemy was o tym.

Biznes i zarządzanie - nowy przedmiot w szkole TRUDNIEJSZY niż matma? Od kiedy?

Teledyski kręcone w szkole! Pamiętasz je wszystkie?
Źródło: Szkoły zamknięte od 24 stycznia 2022. Na terenie tych województw nie będzie lekcji!