DZIECI GWIAZD

Syn Tomasza Szczepanika ma 11 lat. Stanisław to jego oczko w głowie. Podobny do taty?

2024-07-10 15:36

Tomasz Szczepanik jest nie tylko rozpoznawalnym i cenionym artystą w naszym kraju, ale przede wszystkim spełnionym ojcem. Jego oczkiem w głowie jest syn Stanisław, który przyszedł na świat w 2014 roku. Mamy jego zdjęcia. Sprawdźcie, czy jest podobny do taty!

Tomasz Szczepanik to znany wszystkim lider zespołu Pectus. Od lat artysta czaruje wszystkich swoim głosem i piosenkami, które wydaje. Do najbardziej znanych kawałków grupy należą numery takie jak: "To Co Chciałbym Ci Dać", "Jeden Moment", czy też "Barcelona". Od dwóch edycji artysta zasiada także na fotelu trenera w The Voice Senior. Widzowie go uwielbiają - szczególnie panie, które wzdychają na jego widok. Nie każdy wie, że lider Pectus poza kamerami i sceną wiedzie normalne życie. Mężczyzna od lat związany jest z Moniką Paprocką-Szczepanik, która jest menadżerką jego zespołu. Para wspólnie wychowuje dwójkę dzieci z poprzedniego małżeństwa kobiety, a także ich wspólnego syna Stanisława.

ZOBACZ TAKŻE: To dla niej uciekł sprzed ołtarza. Wiemy kim jest żona Tomasza Szczepanika

Młodsi bracia Tomasza Szczepanika to prawdziwi przystojniacy! To z nimi tworzy zespół Pectus

Syn Tomasza Szczepanika jest już nastolatkiem

Tomasz Szczepanik jest spełnionym ojcem. Jego oczkiem w głowie jest syn Stanisław, który przyszedł na świat w 2014 roku. Artysta miał wówczas 31 lat i jak wspominał w wielu wywiadach, nie tylko spotkał kobietę którą kocha i z którą znalazł wspólny język, ale także dojrzał do ojcostwa i poczuł, że to idealny moment na stanie się odpowiedzialnym mężczyzną. W rozmowie z portalem Egaga, Szczepanik zdradził, że w tym samym czasie postarał się o dom, posadził nawet drzewa, a od pierwszego dnia, kiedy odebrał dziecko ze szpitala, nie miał problemu z tym, aby zajmować się Stasiem. Kąpiel i przewijanie stały się dla niego odpoczynkiem i czymś fascynującym, z czego był naprawdę dumny. Zdjęcia Stanisława Szczepanika, który jakiś czas temu zapozował ze swoim tatą na ściance, znajdziecie w naszej galerii. Widać, że nastolatek ma swój styl i całkiem dobrze czuje się w blasku fleszy.

Listen on Spreaker.