DZIECI GWIAZD

Syn Justyny Steczkowskiej to prawdziwy przystojniak. Fanki wzdychają na jego widok!

2024-02-20 15:06

Leon Myszkowski to syn utalentowanej wokalistki Justyny Steczkowskiej, który z dnia na dzień staje się coraz bardziej rozpoznawalną postacią w świecie show-biznesu. Jak widać po mamie odziedziczył nie tylko dryg do muzyki, ale także urodę. Kobiety nie mogą oderwać od niego wzroku!

Justyna Steczkowska jest nie tylko najjaśniejszą i najpopularniejszą artystką w Polsce, ale przede wszystkim jest spełnioną żoną i kochającą matką. Leon, Stanisław i Helena to jej oczka w głowie, których kocha całym sercem. Od lat ogromne zainteresowanie wzbudza jej najstarszy syn Leon Myszkowski, który we wrześniu 2024 roku skończy 24 lata. Potomek wokalistki jest tak samo ambitny jak jego mama, dlatego od jakiegoś czasu działa w branży muzycznej. Mężczyzna odziedziczył po swojej rodzicielce nie tylko dryg do muzyki, ale także urodę. Choć jego serce jest od dawna zajęte przez Białorusinkę Ksenię Ngo, która jest od niego o 11 lat starsza, to i tak panie wzdychają na jego widok!

ZOBACZ TAKŻE: Tak mieszka Justyna Steczkowska. Luksus w podwarszawskiej willi to mało powiedziane!

Justyna Steczkowska o Eurowizji 2024. Odpowiedziała na słowa Dody!

Leon Myszkowski - kim jest syn Justyny Steczkowskiej?

Czym zajmuje się syn Justyny Steczkowskiej? Leon Myszkowski, który urodził się 1 września 2000 roku, skończył Liceum Filmowe Przy Warszawskiej Szkole Filmowej. Po uzyskaniu wykształcenia średniego nie zdecydował się jednak na studia i poszedł w stronę muzyki. Aktualnie Leon Myszkowski pracuje jako DJ i producent muzyczny w duecie Mike & Laurent. W naszej galerii możecie znaleźć zdjęcia Leona Myszkowskiego. Prawdziwy z niego przystojniak!