Syn Edyty Górniak stworzył bit dla rapującego Marcina Najmana. Internauci zaskoczeni

i

Autor: Piotr Molecki/East News / WBF Syn Edyty Górniak stworzył bit dla rapującego Marcina Najmana. Internauci zaskoczeni

Syn Edyty Górniak stworzył bit dla rapującego Marcina Najmana. Internauci zaskoczeni

2021-10-25 13:32

Marcin Najman i Allan Krupa stworzyli wspólny utwór, za sprawą którego zapowiadają trzecią edycję MMA VIP. Pięściarz postanowił sprawdzić się w zupełnie nowej dla siebie roli. O czym rapuje pięściarz? Jak brzmi melodia, pod którą podpisuje się Allan Krupa? Przekonajcie się słuchając już teraz.

Syn Edyty Górniak i Marcin Najman w jednej piosence, to duże zaskoczenie, choć nie jest tajemnicą, iż Allan Krupa od zawsze chciał tworzyć muzykę dla znanych osobistości. Pierwszą próbkę umiejętności pokazał w 2018 roku, kiedy pod pseudonimem DeadHead, stworzył elektroniczną produkcję zatytułowaną What. Ma również na koncie kilka remiksów znanych utworów. Edyta Górniak od zawsze jest dumna z muzycznej pasji swojego jedynego syna. Wielokrotnie potwierdziła, że jeździ z nią do studia nagraniowego, a przy tym wszystkim chętnie gra na instrumentach. Być może niebawem zaowocuje to ich wspólnym singlem.

Marcin Najman - wiek, wzrost, żona, walki, Instagram. Kim jest Marcin Najman?

Pogadane z Dawidem Kwiatkowskim! [ZAPOWIEDŹ]

Marcin Najman i Allan Krupa - piosenka 2021

Piosenka Marcina Najmana i Allana Krupy zapowiada i promuje trzecią odsłonę gali MMA Vip. Popularny pięściarz rapuje o tym, co się wydarzy 29 października w oktagonie, a przy tym wszystkim zachęca do zakupu transmisji z gali w PPV. Śpiewająco przedstawił kartę walk wydarzenia. Trzecia edycja, to będzie prima sort, galaktyka osobliwości znalazła tu swój port. Wielkie szaleństwo na MMA Vip 3, wejdą do klatki nie będzie miękkiej gry - zapowiada rapujący Najman.

Marcin Najman rapuje w rytm muzyki, za którą odpowiada 17-letni syn Edyty Górniak. Jak to wyszło? Jeśli jeszcze nie wiecie, to przekonajcie się sami:

MMA VIP 3 - DATA, MIEJSCE, BILETY, KARTA WALK

MMA VIP 3 odbędzie się 29 października w Częstochowie. Galę można oglądać wyłącznie za pośrednictwem PPV, ponieważ wciąż nie są znane szczegóły dotyczace sprzedaży wejściówek. Koszt transmisji wynosi 30 złotych.

MMA VIP 3: karta walk

  • Marcin Najman - Ryszard "Szczena" Dąbrowski
  • Michał "Polski Ken" Przybyłowicz - Wiktoria Domżalska
  • Dariusz "Lew" Kaźmierczuk - Marek Molak
  • Remi Gruchała - Paweł "Scarface" Jendruczko
  • Urszula Siekacz - Piotr „Muaboy" Lisowski
  • Kamil Gmosiński - Piotr "Henio" Szczygieł
  • Michał "Wampir" Pasternak - Kornel "Korniko" Zapadka
  • Damian "Damiano Cygano" Kamowski - Daniel "Achtung" Wrześniewski
  • Kazik Klimat - Maciej "GSP" Gandziarowski
Źródło: Syn Edyty Górniak stworzył bit dla rapującego Marcina Najmana. Internauci zaskoczeni