Blanka Allan

i

Autor: screen z Instagrama @ensosynu // YT: Eurovision Song Contest

EUROWIZJA 2023

Syn Edyty Górniak komentuje awans Blanki. Allan Krupa nawiązał do plotek o ustawce!

2023-05-12 11:29

Awansem Blanki do finału Eurowizji 2023 żyje dziś cała Polska. Na skomentowanie sukcesu naszej reprezentantki zdecydował się między innymi Allan Krupa, którego swego czasu łączoną z 23-letnią wokalistką. Początkujący raper nawiązał do zamieszania wokół krajowych preselekcji, wbijając szpilę internautom.

Blanka w finale Eurowizji 2023 - tym newsem żyje dziś cała Polska. Wokalistka utarła nosa krytykującym ją internautom, awansując do finału największego konkursu muzycznego na świecie. Występ z piosenką Solo został dobrze przyjęty przez eurowizyjną publiczność, o czym świadczy chociażby liczba jego odsłon w sieci. Blanka właściwie całkowicie zdeklasowała konkurencję, generując ponad pół miliona wyświetleń w zaledwie 10 godzin. Reprezentantka Polski mogła liczyć na wsparcie innych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Piosenkarce dopingowały między innymi Doda i Maryla Rodowicz. O skomentowanie sukcesu Blanki na Eurowizji 2023 pokusił się też syn Edyty Górniak, Allan Krupa. Debiutujący raper nawiązał do skandalu, jaki wybuchł tuż po wygraniu przez Stajkow preselekcji do konkursu. Internauci stwierdzili wówczas, że wyniki głosowania były ustawione, a wokalistka wygrała dzięki znajomości z synem przewodniczącej jury. Niektórzy wmawiali im nawet romans!

Blanka nie ma sobie równych. Od razu wysunęła się na prowadzenie!

Allan Krupa Enso o byciu synem Edyty Górniak. Długo nie wiedział, że jest znana!

Allan Krupa o Blance

Choć preselekcje do Eurowizji miały miejsce w lutym, wciąż wisi nad nimi widmo jednego z największych skandali ostatnich lat. Gdy Blanka wygrała możliwość reprezentowania naszego kraju w Liverpoolu, w sieci zawrzało. Internauci węszyli spisek, a jedna z teorii, dlaczego piosenkarka pokonała Janna, zakładała jej rzekomo bliską relacją z Allanem Krupą, synem będącej przewodniczącą składu jurorskiego Edyty Górniak. Oliwy do ognia dolewał fakt, że w chwili ogłaszania wyników Blanka siedziała właśnie obok rapera. 

Nasza relacja z Blanką wygląda następująco: nie wiedziałem, kto to jest. Do czasu, aż wygrała. Po wszystkich występach podchodzi do nas Blanka. Ja myślałem, że to jakaś tancerka pyta, czy może się dosiąść, a ja mówię: no spoko, siadaj. Potem, jak już było pokazywanie tego, kto wygrał z głosów jury, to zobaczyliśmy, że to ona - tłumaczył na swoim Instagramie Enso.

Sukces wokalistki nie przeszedł niezauważony przez Krupę. Allan skomentował awans Blanki do finału Eurowizji, nawiązując do plotek z lutego.

Ale jajca. Oczywiście przekupiłem ją do finału (mam układy) - napisał.

Allan Krupa o Blance

i

Autor: screen z Instagrama @ensosynu
Źródło: Syn Edyty Górniak komentuje awans Blanki. Allan Krupa nawiązał do plotek o ustawce!