Sylwia Grzeszczak

i

Autor: MARCIN GADOMSKI / SUPER EXPRESS Sylwia Grzeszczak

Sylwia Grzeszczak zachwyca figurą modelki! W tle piękna plaża w Miami

2022-11-09 15:55

Sylwia Grzeszczak należy do skromnych gwiazd polskiego show-biznesu, jednak jednym filmikiem sprawiła, że internauci oszaleli z zachwytu. Od figury piosenkarki ciężko oderwać wzrok, a szczególnie od nóg, które fani zachwalają w komentarzach.

Sylwia Grzeszczak to jedna z popularniejszych artystek w branży muzycznej. Piękna, skromna, a do tego utalentowana! Czego się nie dotknie - robi to perfekcyjnie i wcale nie chodzi tu tylko i wyłącznie o śpiewanie. Oczywiście na scenie czuje się jak ryba w wodzie, zachwycając wszystkich barwą swojego głosu i wzruszającymi piosenkami, a ponownie zrobiła to całkiem niedawno. 13 września 2022 roku Sylwia Grzeszczak wydała singiel zatytułowany "O nich, o Tobie", który promuje film dokumentalny Ania poświęcony zmarłej przed laty Annie Przybylskiej. Piosenkarka podczas tej jesieni stała się także ambasadorką znanej marki obuwia i tam zachwyca swoją urodą, natomiast teraz wszyscy rozpływają się nad jej figurą, a wszystko przez filmik z Miami!

Szybkie pytania - Cleo

Sylwia Grzeszczak zachwyca zgrabnymi nogami

Sylwia Grzeszczak słynie nie tylko z długich i pięknych włosów, ale także ze zgrabnych nóg! Wokalistka przebywa obecnie w Stanach Zjednoczonych, gdzie trwa jej trasa koncertowa. Jednym z przystanków jest miasto na wybrzeżu Oceanu Atlantyckiego, a mowa tu o egzotycznym Miami w południowo-wschodniej Florydzie. Sylwia Grzeszczak postanowiła pokazać swoim fanom z Polski, jaki piękny widok towarzyszy jej z hotelowego balkonu. Uwagę przykuły jednak nogi artystki i jej zgrabna figura, a nie widok błękitnej wody.

- Widoki widokami, ale jaka figura ? Mega ?

- Aaale nogi ????

- Piękna jesteś!

Sylwia Grzeszczak za kilka dni zagra koncert także w Chicago oraz Toronto i jak można wywnioskować z jej relacji - jest naprawdę zadowolona ze swojej trasy koncertowej po USA.

Czyja to piosenka? Sprawdź czy odgadniesz wykonawcę po samym tytule!

Pytanie 1 z 10
Piosenkę "Lepiej mieć" śpiewa: