Sylwia Grzeszczak zachęca do tańca i umila wakacje! Remix jej hitu stworzyły wielkie gwiazdy

i

Autor: Warner Music Poland / materiał prasowy Sylwia Grzeszczak zachęca do tańca i umila wakacje! Remix jej hitu stworzyły wielkie gwiazdy

Sylwia Grzeszczak zachęca do tańca i umila wakacje! Remix jej hitu stworzyły wielkie gwiazdy

2021-07-28 17:38

Taneczna Sylwia Grzeszczak - tego jeszcze nie było! Ostatni utwór jednej z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej doczekał się remixu, pod którym podpisują się wielkie gwiazdy muzycznego rynku. Przekonajcie się sami i oceńcie nową wersję Prawda o nas - już teraz!

Sylwia Grzeszczak wydała utwór Prawda o nas na początku kwietnia. Piosenka szybko okazała się przebojem i podbiła polskie listy radiowe, teraz artystka wydaje klubowy remix tego utworu. To absolutnie wyjątkowa sytuacja, ponieważ po raz pierwszy artystka w swojej karierze wypuszcza remix! To nowa klubowa odsłona Sylwii, która uprzyjemni Wam imprezowe letnie wieczory. Remix został wyprodukowany przez Pelican Songs, którzy w swoim dorobku mają takie hity jak Fading od Alle Farben, Feel Something, Robina Schulza czy Heard About Me, za który odpowiadają Felix Jaehn, Dimitri Vegas, Like Mike oraz Nea.

Nowości Muzyczne 2021 - NOWE HITY, PŁYTY, PREMIERY, ZAPOWIEDZI

Te hity mieli zaśpiewać inni artyści. Będziecie zaskoczeni!

Sylwia Grzeszczak - nowa wersja Prawda o nas

Singiel Prawda o nas zapowiadał nowy, czwarty już solowy album artystki. Melodia narodziła się ponad rok temu w samochodzie, podczas podróży po Europie. Słowa natomiast pisało życie. Mówią o tym, że między ludźmi nie wszystko da się pięknie ułożyć i przewidzieć. Los zawsze podsuwa nam swój scenariusz, a my staramy się jechać przed siebie, ale często drogą w nieznane. 

Źródło: Sylwia Grzeszczak zachęca do tańca i umila wakacje! Remix jej hitu stworzyły wielkie gwiazdy