Sylwia Bomba

i

Autor: WBF

Sylwia Bomba pozuje w wannie pełnej piany. W oczy rzucają się... czerwone szpilki!

2022-02-18 14:23

Gwiazda Gogglebox. Przed telewizorem znowu zachwyca ponętnym zdjęciem. Tym razem pozuje w wannie pełnej piany w… czerwonych szpilkach. Powinna dostać mandat za przekroczenie piękności? Takimi komentarzami zasypują ją internauci. Od tego zdjęcia nie da się oderwać wzroku. Przekonajcie się sami.

Sylwia Bomba to celebrytka, która za sprawą programu emitowanego na antenie TTV - Gogglebox. Przed telewizorem zyskała niesamowitą popularność. Od pierwszego odcinka zdążyło pokochać ją wiele osób i co ciekawe, jej grono fanów stale się powiększa. Sylwia miała także swój debiut na parkiecie, a dokładnie w jesiennej edycji Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami. Program miał swoją emisję w 2021 roku i mimo iż celebrytka nie wygrała, to zaszła naprawdę daleko. Kolejnym jej sukcesem jest program 99 gra o wszystko, w którym konkurowała z kolegami i koleżankami ze stacji TTV w różnych konkurencjach. Teraz odpoczywa w Radawie ze swoją 3-letnią córką Antosią, a my możemy podziwiać na jej social mediach jak świetnie się bawią.

Julia Wieniawa na gorąco po pierwszym występie!

Sylwia Bomba w wannie

Sylwia Bomba uwielbia zaskakiwać swoich obserwatorów. Niedawno kusiła wszystkich zdjęciami w samym bikini, które zrobiła na śniegu. Jej figura wywołała zachwyt, a kolejne zdjęcie z wanny sprawiło, że dosłownie wszystkim opadły szczęki z zachwytu. Na najnowszej fotografii gwiazda Gogglebox. Przed telewizorem pozuje w wannie pełnej piany i ma na sobie tylko czerwone szpilki. To jednak nie koniec niespodzianek. Przewijając zdjęcie w bok, możemy zobaczyć dość podobną fotografię z małym szczegółem. Do zdjęcia wkradła się urocza Antosia, która również chciała popluskać się w wannie. Internauci zalali Sylwię pozytywnymi komentarzami i stwierdzili, że powinna dostać mandat za przekroczenie piękności. Zgadzacie się? :)

- Pani Sylwio -mandat za przekroczenie piękności ??

- Sylwia wyglądasz cudownie, pozdrawiam ???

- Pięknie Pani wygląda Pani Sylwio? Tosia przecudowna dziewczynka ?

- Pięknie wyglądasz Kochana. Petarda !!!❤️❤️❤️

- Bomba mini wymiata , i tak ??❤️

Źródło: Sylwia Bomba pozuje w wannie pełnej piany. W oczy rzucają się... czerwone szpilki!