Sylwester 2021 Polsat - gdzie się odbędzie i kto wystąpi? [MIEJSCE, GWIAZDY]

i

Autor: WBF Sylwester 2021 Polsat - gdzie się odbędzie i kto wystąpi? [MIEJSCE, GWIAZDY]

Sylwester Polsat 2021: Doda i Beata Kozidrak jako główne gwiazdy?

2021-12-07 6:09

Telewizja Polsat postanowiła zorganizować sylwestrową imprezę, która oczywiście będzie transmitowana. Na scenie ma pojawić się plejada gwiazd, a wśród nich Doda i Beata Kozidrak. Kto jeszcze? Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Stacje telewizyjne już dzielą się swoimi planami dotyczącymi sylwestrowych imprez. W końcu nie od dziś wiadomo, że to dla nich jeden z ważniejszych dni w roku. I tak Telewizja Polska zorganizuje koncert w Zakopanem. Budowa sceny już ruszyła, ale mieszkańcy Zakopanego i okolic są podzieleni. TVN nie planuje organizować imprezy sylwestrowej. Polsat wręcz przeciwnie. Wydarzenie Polsatu organizowane będzie na Stadionie Śląskim. Sylwestrowa Moc Przebojów 2021 ma rozpocząć się około 19:30 i zakończyć po północy.

Sara James jak Rihanna w ESKA Live! Ciarki gwarantowane

Wydarzenie ma odbyć się z zachowaniem obowiązujących zasad bezpieczeństwa sanitarnego.

A dzięki wpadce spółki zarządzającej stadionem mogliśmy poznać nazwiska artystów, którzy pojawią się na scenie. Z informacji, która zniknęła już z komunikatu prasowego wynikało, że podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów wystąpią m.in. zespół Bajm, Sławomir, Michał Wiśniewski, Doda, Sylwia Grzeszczak, Dawid Kwiatkowski, Michał Szpak, FunFactory, Piersi, Boney M, Enej, Czadoman, Loona, Daj To Głośniej i After Party.

Będziecie oglądać?

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Odchodzę z programu MasterChef Junior! To była cudowna przygoda, ale teraz muszę się skupić na mojej nowej restauracji. Kim jestem?
Źródło: Sylwester Polsat 2021: Doda i Beata Kozidrak jako główne gwiazdy?