Sylwestrowa Moc Przebojów

i

Autor: Lukasz Kalinowski/East News

sylwester z polsatem

Światowa gwiazda na Sylwestrze z Polsatem. TVP ma sporą konkurencję!

2023-12-17 11:03

Sylwester zbliża się wielkimi krokami, a Polsat i Telewizja Polska przedstawiają nazwiska artystów, którzy uświetnią transmitowane w sylwestrową noc koncerty. Podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów na scenie w Chorzowie zaprezentuje się zagraniczny wokalista, syn światowej sławy tenora. Jego nazwisko jest już znane polskiej publiczności.

Sylwester z Polsatem 2023 - zagraniczna gwiazda ujawniona. TVP może nie przebić takiej propozycji? Koncerty sylwestrowe co roku cieszą się wielkim zainteresowaniem widzów. Chcąc przyciągnąć jak najwyższą oglądalność, telewizje robią wszystko, by ściągnąć do siebie gorące nazwiska, nierzadko z zagranicy. Do tej pory głośno było o światowej sławy artystach biorących udział w Sylwestrze Marzeń z Dwójką. W ubiegłych latach na scenie w Zakopanem wystąpili między innymi Natalia Oreiro, Jason Derulo, Black Eyed Peas czy Luis Fonsi. Jak widać, telewizja Polsat nie zamierza się temu biernie przyglądać i w tym roku również stawia na międzynarodowe nazwisko. Oficjalnie wiemy już, że u boku Dody, Majki Jeżowskiej, Dawida Kwiatkowskiego czy Smolastego wystąpi syn legendarnego tenora, włoski piosenkarz Matteo Bocelli. 26-latek jest już dobrze znany polskiej publiczności. 

Gdzie Maryla Rodowicz wystąpi na Sylwestrze 2023/2024? Musiała wybrać między TVP a Polsatem

Zagraniczna gwiazda Sylwestra z Polsatem

Matteo Bocelli jest już dobrze znany polskim słuchaczom. Wokalista po raz pierwszy wystąpił u nas w 2021 roku, w trakcie wielkiego finału "The Voice of Poland". Od tamtej pory gościł tu kilkukrotnie. We wrześniu tego roku Bocelli wydał swój debiutancki album zatytułowany po prostu "Matteo", a w październiku zagrał aż trzy solowe koncerty w ramach trasy "A Night With Matteo World Tour". Teraz zaprezentuje się na scenie w Chorzowie w sylwestrową noc. Oprócz Matteo na scenie w Chorzowie pojawi się też pochodzący z Belgii Danzel, wykonawca hitu "Pum It UP". Dobry wybór?

Listen on Spreaker. Źródło: Światowe gwiazdy na Sylwestrze z Polsatem. TVP ma sporą konkurencję!