Viki Gabor

i

Autor: materiały prasowe Polsat

Stylizacja Viki Gabor szokuje. Fani: "Ona ma 14 lat?!"

2022-05-04 10:28

Viki Gabor dała się poznać publice 3 lata temu - najpierw była finalistką The Voice Kids, później reprezentowała Polskę na Eurowizji Junior+, którą wygrała. Nastolatka szybko stała się gwiazdą, którą bardzo interesują się media, a uwadze czujnych fanów nie umknęło, że Viki przez te lata przeszła niemałą metamorfozę. Zaczęło się niewinnie, ale jej ostatnie zdjęcie na Instagramie wzbudziło w niektórych mieszane emocje.

Viki Gabor dała się poznać jako urocza 12-latka biorąca udział w The Voice Kids. Dzięki swojemu niebywałemu talentowi dotarła do finału programu, a później wygrała eliminacje i została reprezentantką Polski na Eurowizji Junior, którą udało jej się wygrać. Nie malowała się i była kojarzona z długimi, ciemnymi włosami i prostą grzywką. Jednak 3 lata od początku jej dynamicznej kariery, po dawnej Viki nie ma śladu. Fanom nie umknęła jej stopniowa, acz drastyczna metamorfoza.

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 29.04.2022

Zaczęło się od grzywki, a gwoli ścisłości to się skończyło, bo Viki Gabor z niej zrezygnowała. Później zaczęła używać coraz mocniejszego makijażu a z czasem młoda wokalistka przestała też wybierać "grzeczne" stylizacje. O tym, jak wygląda Viki Gabor i co na siebie nakłada fani dowiadują się z Instagrama i tak było tez tym razem. Nastolatka wrzuciła zdjęcie, po którym polała się fala komentarzy. Dlaczego?

Viki zdecydowała się na nałożenie szerokich, dziurawych spodni i beżowego topu na ramiączkach. Do tego dodała srebrną biżuterię i naprawdę mocny makijaż z akcentem na podkreślone usta. Nastolatka usiadła rozkrakiem przed lustrem i cyknęła sobie selfie. W komentarzach nie zabrakło zachwytów nie tylko od fanów, ale i od znajomych z show-biznesowej branży. Zauważyć jednak się też dało, że pojawia się jedno, zasadnicze pytanie: "Ona naprawdę ma 14 lat?". No cóż, w lipcu Gabi skończy już 15 lat.

Sonda
Lubisz twórczość Viki Gabor?
Źródło: Stylizacja Viki Gabor szokuje. Fani: "Ona ma 14 lat?!"