Stefano Terazzino: żona, wzrost, dzieci, rodzina, gdzie mieszka, Instagram. Kim jest włoski tancerz?

i

Autor: WBF Stefano Terazzino: żona, wzrost, dzieci, rodzina, gdzie mieszka, Instagram. Kim jest włoski tancerz?

Stefano Terrazzino: żona, wzrost, dzieci, rodzina, gdzie mieszka, Instagram. Kim jest włoski tancerz?

2021-10-05 14:44

Stefano Terrazzino jest bardzo popularną postacią medialną w naszym kraju. Tancerz zyskał ją za sprawą programu Taniec z Gwiazdami. Mogliśmy go oglądać nie tylko w edycjach, które organizowała Telewizja Polsat, ale również i TVN. Coraz więcej osób wyszukuje informacji dotyczących Terrazzino. Wszystkie najważniejsze informacje postanowiliśmy zebrać i przedstawić Wam w jednym artykule na ESKA.pl.

Spis treści

  1. Stefano Terrazzino: żona
  2. Stefano Terrazzino: wzrost
  3. Stefano Terrazzino: dzieci
  4. Stefano Terrazzino: wiek
  5. Stefano Terrazzino: rodzina
  6. Stefano Terrazzino: gdzie mieszka
  7. Stefano Terrazzino: Instagram

Stefano Terrazzino: żona, wzrost, dzieci, rodzina, gdzie mieszka, Instagram. Kim jest włoski tancerz? Stefano Terrazzino pochodzi z Włoch. Jest tancerzem, piosenkarzem, aktorem, prezenterem i osobowością telewizyjną. Swoją karierę rozpoczął w wieku 16 lat, kiedy uległ presji rodziców, którzy zapisali go na treningi tańca towarzyskiego. Pierwszą zawodową partnerką tancerza, była Ewa Szabatin. To dla niej przeprowadził się do Polski na stałe w 2004 roku. Zajął wtedy szóste miejsce na Mistrzostwach Niemiec. Kolejnymi partnertkami były: Alessia Surova i Paulina Biernat. Terrazzino reprezentuje klasę taneczną S w tańcach latynoamerykańskich. Stefano dwukrotnie wygrał Taniec z Gwiazdami w TVN. Pierwszy raz z Kingą Rusin, drugi raz z Agatą Kuleszą. Był trenerem tańca w programie RTL Let’s Dance, po czym wrócił do polsatowskiej edycji Dancing with the Stars i ponownie dwukrotnie zwyciężył, najpierw z Agatą Zając, następnie z Agnieszką Sienkiewicz. Tancerz wydał w 2008 roku studyjny album Cin Cin Amore. W 2015 roku został zwycięzcą trzeciej edycji programu Twoja twarz brzmi znajomo. 

ESKA XD #013

Stefano Terrazzino: żona

Stefano Terrazzino, udzielił w 2019 roku obszernego wywiadu dla Super Expressu. Opowiedział wtedy, że uwielbia dziewczyny z szerokim, pięknym uśmiechem, charakterem i pasją. Niestety nie pochwalił się swoim stanem cywilnym.

Stefano Terrazzino: wzrost

Włoski tancerz ma 170 centrymetrów wzrostu. Nie należy więc do najwyższych mężczyzn. 

Stefano Terrazzino: dzieci

Sam Stefano Terrazzino nie doczekał się jeszcze dziecka. Ale jego brat z partnerką mają córkę. Włoch pochwalił się tym w 2017 roku na swoim profilu na Instagramie. 

Stefano Terrazzino: wiek

Stefano Terrazzino urodził się 19 sierpnia 1979 roku w Mannheim w Niemczech. Oznacz to, że w 2022 roku obchodził 43. urodziny. 

Sonda
Cieszysz się, że zmieniła zdanie?

Stefano Terrazzino: rodzina

Na Instagramie tancerza pojawiło się zdjęcie, na którym jest ze swoimi braćmi. Cała trójka jest do siebie bardzo podobna. Rodzeństwo ma na imię Marco i Viccenzo. 

Stefano Terrazzino: gdzie mieszka

Stefano Terrazzino na codzień mieszka i pracuje w Warszawie.

Stefano Terrazzino: Instagram

Terrazzino w serwisie Instagram możecie znaleźć pod nickiem @ stefanoterrazzino. Ma prawie 75 tysięcy obserwujących. Stefano zamieszcza tam zdjęcia z sesji zdjęciowych, planów telewizyjnych, ale również i prywatnych chwil spędzonych z bliskimi. 

Źródło: Stefano Terrazzino: żona, wzrost, dzieci, rodzina, gdzie mieszka, Instagram. Kim jest włoski tancerz?