Sobel

i

Autor: Karol Makurat/REPORTER

Sobel u Kuby Wojewódzkiego?! To zdjęcie nie pozostawia złudzeń!

2021-11-12 13:05

Za sprawą hitu Fiołkowe pole Sobel stał się jednym z najpopularniejszych polskich artystów. Wszystko wskazuje na to, że niebawem widzowie będą mogli dowiedzieć się o nim czegoś więcej, bowiem niewykluczone, że muzyk pojawi się w ostatnim odcinku aktualnego sezonu show Kuby Wojewódzkiego. To zdjęcie może na to wskazywać!

Sobel u Kuby Wojewódzkiego to marzenie wielu fanów tego zdolnego, ale i kontrowersyjnego twórcy. Chyba nie ma osoby, która nie słyszałaby o ostatnich skandalach, których bohaterem był właśnie autor wielkiego hitu Fiołkowe pole. Mowa chociażby o wyzwaniu fana czy też przerwaniu jednego z koncertów. Po tych głośnych akcjach artysta niechętnie udziela wywiadów, dlatego pojawienie się na kanapie u króla stacji TVN mogłoby być idealną okazję do dowiedzenia się o nim czegoś więcej. Tym bardziej, że jak wiadomo, Kuba Wojewódzki nie stroni od niewygodnych pytań. Plotki o tym, jakoby Sobel miał się pojawić w programie pojawiły się wtedy, gdy Kuba Wojewódzki opublikował na swoim Instagramie zdjęcie z informacją o nakręceniu ostatniego odcinka w tym sezonie. Na fotografii widoczna była płyta artysty Kontrast.   

Sonda
Chciałbyś zobaczyć Sobla u Kuby?

Sobel u Kuby Wojewódzkiego

Pojawienie się Sobla na kanapie u Kuby Wojewódzkiego to na ten moment tylko domysły fanów. Niewykluczone, że artysta rzeczywiście wziął udział w nagraniach show, o czym mogłaby świadczyć obecność jego krążka w garderobie showmana. Na oficjalne informacje z pewnością trzeba będzie jeszcze poczekać. Jedno jest pewne - obecność artysty w studiu z pewnością podniesie oglądalność!

Smolasty jakiego nie znacie. Szczery wywiad w ESKA Live ujawnia tajemnice rapera
Źródło: Sobel u Kuby Wojewódzkiego?! To zdjęcie nie pozostawia złudzeń!