Smolasty

i

Autor: WBF

Smolasty w Top Model 2021! Jak raper poradził sobie w świecie mody?

2021-10-13 15:53

Smolasty to popularny polski raper. Od dawna odnosi duże sukcesy na naszym rynku muzycznym. Teraz przyszedł czas na nową przygodę. Artysta pojawi się w nowej edycji programu Top Model. Odcinek z jego udziałem będzie można zobaczyć 13 października. W jakiej roli się tam pojawi? Sprawdź niżej.

Smolasty w Tom Model 2021! Jak raper poradził sobie w świecie mody? Smolasty to przedstawiciel młodego pokolenia, jeśli chodzi o polską scenę muzyczną ma na koncie kilka utworów, które podbiły radiowe listy hitów. Mowa o piosence Uzależniony, Fake Love, czy chociażby Jestem, Byłem, Będę, za sprawą którego artysta zaliczył profesjonalny debiut na muzycznym rynku. To właśnie muzyka i spotkania z fanami podczas koncertów przyniosły mu największą popularność. Teraz Smolasty postanowił pojawić w programie Top Model. Będzie go można zobaczyć w odcinku, który zostanie wyemitowany w środę 13 października. Uczestnicy wezmą udział w pokazie podczas którego wystąpi właśnie Smolasty. Odcinek będzie można obejrzeć o godzinie 21:30 w TVN. Jak Smolasty sobie poradził? Zobacz fragment pokazu niżej.

Smolasty z piosenką Raj - występ w ESKA Live

Smolasty - wiek, wzrost, dziewczyna

Ile lat ma Smolasty? Wiek uwielbianego przez słuchaczy artysty nie jest żadną tajemnicą. Norbert Smoliński urodził się 27 sierpnia 1995 roku w Warszawie. W 2021 obchodził 26. urodziny.  Norbert Smoliński - bo to jego prawdziwe imię i nazwisko - ma 182 centymetry wzrostu. Raper wiele lat był w związku z blogerką modową, Honoratą Skarbek. Para jeździła ze sobą na koncerty, pojawiała się na wspólnych zdjęciach, a obecnie... zarówno na Instagramie Smolastego, jak i Honoraty Skarbek nie znajdziecie ich wspólnych zdjęć. Nie wiadomo, czy serce Smolastego jest zajęte.

Źródło: Smolasty w Top Model 2021! Jak raper poradził sobie w świecie mody?