Michał Malitowski

i

Autor: AKPA Michał Malitowski

Skandaliczne zachowanie jurora w Tańcu z Gwiazdami. Michał Malitowski oburzył widzów

2022-10-18 9:10

Za nami ćwierćfinałowy odcinek Tańca z Gwiazdami, który był niesamowicie emocjonujący nie tylko ze względu na werdykt, ale także słowa Michała Malitowskiego. Skandaliczne zachowanie jurora, oburzyło widzów do tego stopnia, że w sieci posypały się negatywne komentarze na jego temat. Przesadził mówiąc tak do Natalii Janoszek?

Michał Malitowski oburzył widzów dwuznacznym tekstem, który rzucił w kierunku Natalii Janoszek, co nie spodobało się widzom. Podczas poniedziałkowego ćwierćfinału Tańca z Gwiazdami, który odbył się 17 października działo się naprawdę wiele. Nie dość, że na parkiecie pozostały tylko cztery pary, to jeszcze werdykt końcowy zaskoczył nie tylko widzów, ale też jurorów. Z programem pożegnała się jedna z najsilniejszych par tego sezonu - Natalia Janoszek i Rafał Maserak, którzy od początku programu zdobywali wysokie noty za występy. Internauci są oburzeni obrotem sprawy i uważają werdykt za nieśmieszny żart. Ich zdaniem do półfinału nie powinien przejść Wiesław Nowobilski, który jest zdecydowanie najsłabszy ze wszystkich par, które pozostały w grze.

Sonda
Taniec z Gwiazdami 2022 - zgadzasz się z werdyktem?

Skandaliczne zachowanie Michała Malitowskiego w TzG

Oprócz niesmaku związanego z werdyktem, widzowie Polsatu w trakcie trwania ćwierćfinału Tańca z Gwiazdami, poczuli się zażenowani wypowiedzią Michała Malitowskiego. Juror w swojej wypowiedzi w stronę Natalii Janoszek odniósł się do słów, które rzekomo miał powiedzieć mu Andrzej Grabowski w trakcie oglądania salsy wykonywanej przez parę. Malitowski na wizji bez wahania powiedział przed kamerą, że aktorowi znanemu ze Świata według Kiepskich od uroku Natalii Janoszek robi się "ciepło i w sercu, i w ...". Prowadzący show próbowali załagodzić sytuację twierdząc, że juror miał na myśli kroki taneczne, jednak niesmak w odczuciu widzów pozostał.

- Panie Malitowski, wstyd, wielki wstyd za to, co pan powiedział Natalce

- Michał powinien przeprosić Natalkę. Bardzo nie na miejscu. Andrzej widać wkurzony, reszta zażenowana. Wstyd!

- Fantastycznie tańczyli, Malitowski przesadził z tekstem, wstyd

- Zniesmaczył mnie komentarz Malinowskiego

Michał Malitowski przeprosił za swoje słowa, jednak mimo wszystko juror stracił przez swoje zachowanie w oczach wielu osób. Poniżej możecie zobaczyć salsę w wykonaniu Natalii Janoszek i Rafała Maseraka, którzy odpadli w ćwierćfinale Tańca z Gwiazdami.

ZOBACZ TAKŻE: Taniec z Gwiazdami 2022 - kiedy FINAŁ? Kto ma największe szanse na wygraną?

Szybkie Pytania - Filip Lato