Sebastian Karpiel-Bułecka - SuperStar

i

Autor: Radio SuperNova Sebastian Karpiel-Bułecka - SuperStar

Sebastian Karpiel-Bułecka o zbliżających się 18. urodzinach Zakopower i nie tylko! [SuperStar]

2022-09-09 16:07

Sebastian Karpiel-Bułecka to znany wokalista, którego polska publiczność kojarzy z zespołu Zakopower. Lada moment grupa będzie obchodzić swoją 18-nastkę, dlatego artysta zdecydował się opowiedzieć nam o błyskawicznie upływającym czasie i nie tylko. Tego nie można przegapić - sprawdźcie szczegóły!

Sebastian Karpiel-Bułecka choć z wykształcenia jest architektem, to muzyka zdecydowanie wygrała, jeśli chodzi o jego karierę zawodową. To polski wokalista, muzyk i skrzypek, który związany jest z zespołem Zakopower. Oprócz muzyki jest także miłośnikiem skoków narciarskich, a jego głos często można usłyszeć w studiu na antenie TVN i w serwisie Player, gdzie komentuje  zawody Pucharu Świata w Skokach Narciarskich. Mamy dla Was niespodziankę! Sebastian Karpiel-Bułecka będzie gościem programu SuperStar w Radiu SuperNova. Artysta odpowiedział Pawłowi Wiszniewskiemu na wiele pytań, dlatego na antenie dowiecie się jaka będzie najnowsza płyta grupy Zakopower oraz jaki jest przekaz piosenki „Chwila”. To jednak nie koniec. Sebastian Karpiel-Bułecka opowie też o błyskawicznie upływającym czasie i o zbliżającej się 18-tce grupy.

Tego nie można przegapić, dlatego włączajcie Radio SuperNova w najbliższy weekend 10-11 września i od godziny 13 do 18 słuchajcie tej niesamowicie ciekawej rozmowy!

Szybkie Pytania - Michał Wiśniewski