Sara James

i

Autor: Youtube.com/Bądźmy Razem TVP

Sara James - zagraniczne reakcje na jej występ w You Can Dance. "Dlaczego polskie dziewczynki wyglądają jak dorosłe gwiazdy?"

2021-11-09 12:16

Sara James została reprezentantką Polski na Eurowizji Junior 2021. Bilet dostała po wygranej specjalnej edycji Szansy na sukces. Wiemy już też, jaką piosenkę zaśpiewa. O eurowizyjne trofeum zawalczy z piosenką Somebody. Ostatnio zaśpiewała ten kawałek w programie You Can Dance, a występ trafił do zagranicznych fanów Eurowizji. Jakie były ich reakcje?

Sara James - zagraniczne reakcje na jej występ w You Can Dance. "Dlaczego polskie dziewczynki wyglądają jak dorosłe gwiazdy?". Sara James wygrała Szansę na sukces i została reprezentantką Polski na Eurowizji Junior 2021. Była faworytką wielu Polaków jeszcze długo przed ogłoszeniem preselekcji. Kiedy pojawiła się na castingu do programu The Voice Kids 4, widzowie od razu wiedzieli, że będzie główną kandydatką do zwycięstwa talent show. Tak też się stało. Sara marzyła o występie na eurowizyjnej scenie i zgłosiła się do programu Szansa na sukces, który wygrała z piosenką Somebody. Potencjał polskiej reprezentantki zauważają także zagraniczni fani Eurowizji. Szczególnie po jej ostatnim występie w programie You Can Dance. Co piszą?

Sara James - wywiad z reprezentantką Polski na Eurowizję Junior 2021!

Sara James - reakcje z zagranicy

Sara James po raz pierwszy wykonała Somebody na dużej scenie podczas ostatniego odcinka You Can Dance. Występ szybko dotarł do zagranicznych fanów Eurowizji. Większość z nich nie ma wątpliwości, że jest główną faworytką do zwycięstwa. "Jej głos jest niesamowity", "zdziwię się, jak nie wygra", "to zdecydowanie najlepsza piosenka do tej pory". Jedna z internautek z Hiszpanii zauważyła także, że Sara, podobnie jak jej poprzedniczki Roksana Węgiel i Viki Gabor, wygląda bardzo dojrzale i ma aparycję światowej gwiazdy. - Dlaczego polskie dziewczynki wyglądają jak dorosłe gwiazdy? - zastanawia się. Na tym nie kończą się porównania do Roxie i Viki. Niektórzy uważają, że Somebody jest dobrą piosenkę, ale nie tak dobrą jak Anyone I Want To Be oraz Superhero.

Sonda
Czy Sara James ma szansę wygrać Eurowizję Junior 2021?
Źródło: Sara James - zagraniczne reakcje na jej występ w You Can Dance. "Dlaczego polskie dziewczynki wyglądają jak dorosłe gwiazdy?"