Sara James

i

Autor: TOMASZ RADZIK / SUPER EXPRESS Sara James

Sara James ma dziewczynę? Czułe wpisy zmieszały jej fanów

2022-10-20 11:03

Sara James udzielając wywiadów wielokrotnie zaprzeczała, że ma chłopaka. Raczej nie poruszała tematów dotyczących jej prywatnego życia, a internauci snuli domysły, że mimo wszystko jest coś na rzeczy. Teraz wygląda na to, że ich przepuszczenia były trafne, a wszystko przez wymianę komentarzy gwiazdy z pewną Marysią. Czy faktycznie Sara James ma dziewczynę?

Sara James ma dopiero 14 lat, a już zdążyła osiągnąć sporo sukcesów. Nie dość, że wygrała The Voice Kids, to jeszcze była o krok od zwycięstwa na Eurowizji Junior 2021 w Paryżu. Do pierwszego miejsca zabrakło jej zaledwie 6 punktów, jednak mimo to dla wszystkich stała się zwyciężczynią konkursu. Ogromnym zaskoczeniem był także udział Sary James w amerykańskim Mam Talent, gdzie stała się ulubienicą najsurowszego jurora - Simona Cowella. To właśnie on sprezentował jej złoty przycisk, dzięki czemu Sara znalazła się w półfinale. Nastolatka oczarowała Stany Zjednoczone i dzięki głosom widzów, znalazła się w finale. Mimo iż nie wygrała America's Got Talent to rozkochała w swoim głosie cały świat, a Simon Cowell chce pomóc jej rozwinąć skrzydła na amerykańskim rynku.

Sara James ze złotym przyciskiem w Amerykańskim Mam Talent

Sara James - dziewczyna

Sara James na co dzień wiedzie normalne życie. Chodzi do szkoły, uczy się, a także spotyka się z przyjaciółmi. Jej życie prywatne zawsze ciekawiło media i już od pierwszych sukcesów, dziennikarze pytali ją o sprawy sercowe. Na pytania czy ma chłopaka, wielokrotnie zaprzeczała, co sprawiło że wiele osób uznało, że Sara James woli dziewczyny. Przypuszczenia internautów najprawdopodobniej się sprawdziły, ponieważ nastolatka wyznała publicznie miłość pewnej Marysi na TikToku.

America's Got Talent od kuchni. Sara James powiedziała jak było naprawdę!

Sara James ma dziewczynę? Choć artystka oficjalnie nie potwierdziła przypuszczeń fanów, to do myślenia dały wszystkim komentarze, które pojawiły się na TikToku @jfmarysiaa. 14-latka wraz z Marysią miały wymieniać się czułościami w komentarzach.

I teraz tak... To dziewczę jest moje i tylko wyłącznie moje. Więc proszę na spokojnie w komentarzach. No i btw kochanie piękna jesteś - napisała Sara James w komentarzu na TikToku.

Dziewczyna na słowa Sary James, odwdzięczyła jej się komplementem, który brzmiał że nikt nie jest piękniejszy od niej. Dodatkowo Marysia co jakiś czas umieszcza miłe komentarze pod TikTokami gwiazdy. Czy faktycznie jest coś na rzeczy? Komentarze zostały już usunięte i na próżno szukać ich w sieci. Dodatkowo okazuje się, że Mari to tylko przyjaciółka Sary James, co ustalił serwis Plejada.

Sonda
Czy Sara James ma szansę na międzynarodową karierę?