Sara James, Iga Krefft

i

Autor: TOMASZ RADZIK / SUPER EXPRESS Sara James, Iga Krefft

Sara James i Iga Krefft współpracują w słusznej sprawie. Internauci są zachwyceni!

2022-04-27 10:42

Zwyciężczyni czwartej edycji The Voice Kids Sara James, połączyła siły z Igą Krefft i innymi dziewczynami, a efektem tego jest kampania, która oczarowała internautów! Powód? Ta współpraca niesie wiele dobra i pozwala bardziej uwierzyć w siebie. Sprawdźcie szczegóły tej wyjątkowej akcji, która z pewnością przyda się młodym osobom w dzisiejszym świecie.

Sara James i Iga Krefft połączyły siły w słusznej sprawie! Choć dzieli je branża i różnica wieku, to nic nie stanęło na przeszkodzie, aby wziąć udział w akcji, której stały się ambasadorkami. Sara James ma 13 lat i dała się poznać większej publiczności, występując w czwartej edycji muzycznego show The Voice Kids. Pod skrzydłami trenerów - Tomsona i Barona zaszła do wielkiego finału i wygrała program. Jej kolejnym sukcesem było także zajęcie 2. miejsca podczas konkursu Eurowizji Junior 2021 odbywającego się we Francji. Teraz młoda artystka spełnia się w branży muzycznej i zdecydowała się wziąć udział w akcji, w której bierze udział między innymi 26-letnia aktorka Iga Krefft, znana wszystkim jako Ula Mostowiak z serialu M jak miłość.

ZOBACZ TAKŻE: Doda i Justyna Steczkowska kiedyś się nie lubiły, a niebawem wystąpią w duecie. Takiego połączenia nie spodziewał się nikt

Szybkie pytania - Kuba Szmajkowski

Sara James i Iga Krefft w słusznej sprawie

Sara James i Iga Krefft zostały ambasadorkami w słusznej sprawie. Mowa o kampanii #BezPorównania, która ma na celu solidaryzować kobiety. Jaki jest powód tej akcji? Otóż Problem niewspierania się kobiet i w większości bezpodstawnego oceniania, przewija się w ostatnim czasie dosyć nagminnie w mediach społecznościowych - szczególnie na Instagramie i TikToku. Akcja ma również na celu głośne mówienie o nie porównywaniu się do innych osób, nie zazdroszczeniu im, lecz o wzajemnym wspieraniu i wspólnej, kobiecej sile. Oprócz Sary James i aktorki w akcji bierze również udział: Marta Kruk, Siostry ADIHD, czyli Ilona i Milena Krawczyńskie, a także Manuela Gretkowska.

Internauci są zachwyceni obrotem sprawy i cieszą się, że idolka dzieci i młodzieży - Sara James, bierze udział w akcji, która może przynieść społeczeństwu wiele dobra.

- cudowny projekt ❤️??

- Wow❤️?To wspaniałe, że angażujesz się w takie rzeczy

- sara wymiata!

- To cudowne, że tak młode osoby uświadamiają innych

Kto śpiewa te piosenki? Zgadnij wykonawcę po tytule

Pytanie 1 z 12
Piosenkę "Skrzydlate Ręce" śpiewa: