Sara Egwu-James

i

Autor: Piotr Molecki/East News

Sara Egwu-James nie przestaje zachwycać! Jej wykonanie hitu Celine Dion wywołuje ciarki

2021-09-26 18:59

Sara Egwu-James jest dziś jedną z najzdolniejszych oraz najpopularniejszych wokalistek młodego pokolenia. Swoją muzyczną karierę rozpoczęła od udziału w czwartej edycji programu The Voice Kids, którą z pomocą Tomsona i Barona wygrała. We wrześniu 2021 roku wzięła natomiast udział w preselekcjach do Eurowizji Junior 2021. W wielkim finale programu Szansa na Sukces. Eurowizja Junior 2021 zaśpiewała nie tylko swoją eurowizyjną piosenkę, ale również wielki przebój Celine Dion. Jej wykonanie wywołuje ciarki.

Sara Egwu-James nie przestaje zachwycać! Jej wykonanie hitu Celine Dion wywołuje ciarki. Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci 2021 nadchodzi wielkimi krokami! Za sprawą spektakularnego zwycięstwa Valentiny, która piosenką J'imagine rozkochała całą Europę, Eurowizja Junior 2021 odbędzie się 19 grudnia w Paryżu. W tym roku, podobnie jak w poprzednich, polskim reprezentantem został zwycięzca eurowizyjnej odsłony programu Szansa na sukces. Show podzielono na cztery odcinki. W pierwszych trzech odbyły się półfinały, a zwycięzcy poszczególnych epizodów wzięli udział w wielkim finale, który odbył się w niedzielę, 26 września 2021 roku. O bilet do Paryża walczyli: Sara Egwu-James, Marysia Stachera oraz Miłosz Świetlik Skierski. Młodzi wokaliści wykonali wówczas po dwa utwory - cover utworu ze swojego odcinka Szansy na sukces oraz eurowizyjny numer, przygotowany specjalnie dla nich. Wszyscy finaliści dali z siebie wszystko, jednak to występ Sary Egwu-James wywołał u wszystkich ciarki! Reprezentantka Polski na Eurowizji Junior 2021 w brawurowy sposób wykonała największy przebój Celine Dion.

Smolasty - zapowiedź gorącego występu w ESKA Live!

Sara Egwu-James nie przestaje zachwycać!

W finale programu Szansa na Sukces. Eurowizja Junior 2021 Sara Egwu-James wykonała nie tylko utwór Somebody, z którym będzie reprezentować Polskę już 19 grudnia 2021 roku w Paryżu, ale również piosenkę My Heart Will Go On z repertuaru Celine Dion. 12-letnia wokalistka z łatwością poradziła sobie z tym niełatwym utworem i udowodniła, że tytuł Najlepszego Głosu dziecięcego w Polsce zdecydowanie zasłużenie otrzymała.

Źródło: Sara Egwu-James nie przestaje zachwycać! Jej wykonanie hitu Celine Dion wywołuje ciarki