Sara Egwu-James w finale The Voice Kids 4! Jej głos podbija świat

i

Autor: Natasza Młudzik / TVP Sara Egwu-James w finale The Voice Kids 4! Jej głos podbija świat

Sara Egwu-James jedzie na Eurowizję Junior! Zwycięska piosenka zagwarantuje 1. miejsce?

2021-09-26 16:11

Wielkimi krokami zbliża się jedno z najbardziej wyczekiwanych, muzycznych wydarzeń tego roku - Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci 2021. Tym razem, za sprawą zwycięstwa Valentiny, która piosenką J'imagine rozkochała całą Europę, Eurowizja Junior 2021 odbędzie się 19 grudnia w Paryżu. W niedzielę 26 września 2021 roku dowiedzieliśmy się, że to właśnie Sara Egwu-James będzie reprezentować Polskę podczas tegorocznej odsłony konkursu! Czy zwycięska piosenka zagwarantuje Polsce 1. miejsce?

Sara Egwu-James jedzie na Eurowizję Junior! W tym roku, podobnie jak w poprzednich, Polskim reprezentantem na Eurowizji Junior 2021, został zwycięzca eurowizyjnej odsłony programu Szansa na sukces. Program został podzielony na cztery odcinki. W pierwszych trzech odbywały się półfinały, a zwycięzcy poszczególnych odcinków - Sara Egwu-James, Marysia Stachera oraz Miłosz Świetlik Skierski spotkali się w wielkim finale na żywo, podczas którego walczyli o wyjazd do Francji. Każdy z młodych wokalistów wykonał nie tylko covery popularnych piosenek, ale również utwory, przygotowane specjalnie dla nich na Eurowizję Junior 2021. O zwycięzcy w stosunku 50/50 zadecydowali jurorzy oraz widzowie w głosowaniu SMS. Najwięcej głosów zdobyła Sara Egwu-James! Czy powtórzy sukces Viki Gabor oraz Roksany Węgiel?

Smolasty - zapowiedź gorącego występu w ESKA Live!

Sara Egwu-James jedzie na Eurowizję Junior 2021!

Tegoroczny reprezentant Polski w konkursie Eurowizji Junior został wyłoniony spośród uczestników specjalnych odcinków Szansy na sukces. O możliwość zaprezentowania swoich umiejętności przed szeroką publiczności walczyli finaliści: Sara Egwu-James, Marysia Stachera oraz Miłosz Świetlik Skierski. Do Paryża pojedzie Sara Egwu James! Gratulacje!

Sara Egwu-James - kim jest?

Sara Egwu James to 12-letnia mieszkanka Ośna Lubuskiego. Od najmłodszych lat fascynuje się muzyką i rozwija swoją karierę. Swój talent szlifuje w Państwowej Szkole Muzycznej pierwszego stopnia w Słubicach, gdzie uczęszcza też do Miejskiego Ośrodka Kultury SMOK. Sara wzięła udział w czwartej edycji programu The Voice Kids. podczas Przesłuchań w Ciemno wykonała przebój Anyone z repertuaru Demi Lovato i zupełnie zachwyciła trenerów. Ostatecznie trafiła do drużyny Tomsona i Barona i to właśnie z ich pomocą dotarła do wielkiego finału, który wygrała! Już 19 grudnia 2021 roku swój talent zaprezentuje całemu światu, podczas Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci w Paryżu.

Źródło: Sara Egwu-James jedzie na Eurowizję Junior! Zwycięska piosenka zagwarantuje 1. miejsce?