Sanatorium miłości

"Sanatorium miłości". Anita Nowicka bryluje na imprezie Agnieszki Kaczorowskiej. Dała się porwać do tańca!

Anita Nowicka brała udział w 5. edycji "Sanatorium miłości". Seniorka z Bydgoszczy co prawda nie znalazła miłości w programie, ale za to zdobyła nowych przyjaciół i popularność, dzięki której może m.in. promować swój projekt artystyczny. Ostatnio Anita Nowicka była gościem na imprezie Agnieszki Kaczorowskiej. Zobaczcie, jak się prezentowała!

Spis treści

  1. Kim jest Anita Nowicka?
  2. Anita Nowicka bryluje na ściance w białej kreacji

Kim jest Anita Nowicka?

Anita to jedna z najbarwniejszych uczestniczek 5. edycji "Sanatorium miłości". Kobieta od początku wzbudzała ogromne emocje wśród widzów i musiała się mierzyć z nieprzychylnymi komentarzami w sieci. Dlaczego? Wrażliwa dentystka z Bydgoszczy nie bała się poruszać trudnych tematów za co nie raz dostawała po głowie.

Z czasem zamieszanie wokół Anity Nowickiej ustało i dziś seniorka wiedzie szczęśliwe życie, skupiając się na swoich pasjach i zainteresowaniach.

Czytaj też: Oto seniorzy, którzy znaleźli miłość dzięki "Sanatorium miłości". Za nami kolejny ślub!

Nie jest tajemnicą, że pasją Anity jest muzyka. Dentystka w wolnych chwilach śpiewa w chórze, z którym jakiś czas temu się pojawiła się w "Pytaniu na śniadanie". Już wiadomo, że chór Medici Cantares będzie można usłyszeć w świątecznym odcinku "Sprawy dla Reportera".

Anita Nowicka bryluje na ściance w białej kreacji

20 listopada 2023 r. Agnieszka Kaczorowska-Pela i jej mąż, Maciej Pela promowali stworzoną przez siebie platformę taneczną. Na inauguracji wyjątkowego projektu pojawiło się wiele osób ze świata show-biznesu. Wśród nich była także Anita Nowicka z "Sanatorium miłości".

Zobaczcie w galerii, jak seniorka z programu TVP brylowała na ściance. 60-latka ochoczo pozowała do zdjęć i dała się porwać tanecznej zabawie!

Anita z „Sanatorium miłości”: Partner przekręcił mnie na duże pieniądze
Źródło: "Sanatorium miłości". Anita Nowicka bryluje na imprezie Agnieszki Kaczorowskiej. Dała się porwać do tańca!