Sanah

i

Autor: MAREK ZIELINSKI / SUPER EXPRESS

Sanah u Kuby Wojewódzkiego! Kiedy premiera odcinka z gwiazdą?

2022-03-01 15:20

Na ten wywiad czekali wszyscy fani Sanah i Kuby Wojewódzkiego. Oficjalnie wiadomo już, że najpopularniejsza polska wokalistka pojawi się jako gość w 1. odcinku nowego sezonu telewizyjnego show, którego gospodarzem jest ceniony dziennikarz. Kiedy premiera nowego odcinka Kuby Wojewódzkiego, w którym zobaczymy Sanah?

Sanah u Kuby Wojewódzkiego - marzenie fanów wokalistki w końcu się spełni. Od chwili, gdy wokalistka z impetem wkroczyła na polską scenę muzyczną, wielbiciele jej talentu zastanawiali się, dlaczego nie była ona jeszcze gościem na kanapie Kuby Wojewódzkiego. Tym bardziej, że znany i ceniony showman właściwie od początku wspiera jej poczynania zawodowe. Kuba był na jednym z koncertów Sanah, czym pochwalił się w mediach społecznościowych, a kilka dni temu zamieścił z nią wspólne zdjęcie. Oficjalnie wiadomo już, że autorka hitu Kolońska i szlugi pojawi się w 1. odcinku nowego sezonu talk-show. Obok artystki na kanapie zasiądzie Tomasz Włosok - polski aktor filmowy i teatralny. Wielbiciele artystki nie kryją ekscytacji i są przekonani, że jej wizyta w studiu ma związek z nadchodzącymi projektami. Znamy już datę premiery odcinka!

Sonda
Czy czekasz na nowe piosenki sanah?

Sanah u Wojewódzkiego - kiedy?

To będzie najpiękniejsze otwarcie sezonu od lat - napisał sam Kuba Wojewódzki, zapowiadając swoich gości. Oficjalnie wiadomo już, że odcinek z Sanah i Tomaszem Włosokiem będzie miał swoją premierę we wtorek, 1 marca. Czekacie?

Marie o Sanah. Mogły nagrać duet!
Źródło: Sanah u Kuby Wojewódzkiego! Kiedy premiera odcinka z gwiazdą?