Sanah

i

Autor: MAREK ZIELINSKI / SUPER EXPRESS

Sanah śpiewa na koncertach wielki hit disco polo! Zenek Martyniuk będzie zachwycony

2021-11-13 11:28

Sanah nie przestaje zaskakiwać swoją kreatywnością. Najpopularniejsza polska wokalistka koncertuje właśnie w ramach swojego tournee Kolońska i Szlugi Tour, a setlista jest pełna zaskoczeń. Jednym z największych jest bez wątpienia uwzględnienie krótkiego fragmentu hitu disco polo Przez twe oczy zielone.

Sanah w wielkim hicie disco polo to coś, czego chyba nikt się nie spodziewał. Artystka po raz kolejny udowodniła, że potrafi zaskakiwać jak mało kto. Jak już wielokrotnie informowaliśmy, autorka najbardziej wyczekiwanej piosenki tego roku wyruszyła w trasę koncertową Kolońska i Szlugi Tour, która promuje wydany w maju tego roku album Irenka. W związku z tym setlista koncertów wypełniona jest przede wszystkim piosenkami z tej płyty. Fani, którzy zakupili wejściówki na koncert, usłyszą na żywo takie kawałki jak Warcaby, Kapela gra czy Wars. Gwiazda nie zapomniała też o swoich największych hitach z krążka Królowa dram, czyli o Szampanie, Melodii czy też tytułowej Królowej dram. Co jednak ciekawe, w playliście znalazły się też covery. W ramach Kolońska i Szlugi Tour Sanah śpiewa wielki hit Prawy do lewego oraz... fragment hitu disco polo. Mowa o numerze Przez twe oczy zielone. 

Sonda
Sanah - czy wybierasz się koncert Kolońska i Szlugi Tour?

Sanah w hicie disco polo

To dopiero zaskoczenie! W trakcie wykonywania piosenki Oczy, która promowała EP-kę Bujda, Sanah śpiewa również krótki fragment hitu discopolowej grupy Akcent. Gdy gwiazda śpiewa fragment 'Przez twe oczy, twe oczy', publiczność dośpiewuje za nią 'Oszalałem'. Zenek Martyniuk może być dumny, że jego twórczość dotarła do jednej z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej.

Sanah na żywo powala na kolana! Tak wyglądają koncert Kolońska i Szlugi Tour!
Źródło: Sanah śpiewa na koncertach wielki hit disco polo! Zenek Martyniuk będzie zachwycony