Sanah ogłosiła długą przerwę od muzyki. Ujawniła tajemnicę na koncercie!

i

Autor: Artur Szczepanski/REPORTER / EAST NEWS Sanah ogłosiła długą przerwę od muzyki. Ujawniła tajemnicę na koncercie!

Sanah ogłosiła długą przerwę od muzyki. Ujawniła tajemnicę na koncercie!

2021-11-02 13:50

Sanah jest jedną z najbardziej zapracowanych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Od kilkunastu miesięcy praktycznie codziennie artystka musi być aktywna. Czy to jeśli chodzi o pisanie piosenek, rozmowy w fanami w mediach społecznościowych, czy chociażby trwającą trasę koncertową. Niewątpliwie zasłużyła na odpoczynek, na który uda się już niebawem. Kiedy? Przekonajcie się sprawdzając szczegóły już teraz.

Sanah ogłosiła długą przerwę od muzyki, co zaskoczyło jej najwierniejszych fanów. Jedna z największych gwiazd polskiego rynku muzycznego ujawniła tę tajemnicę, podczas próby generalnej przed trasą koncertową Kolońska i Szlugi Tour. Artystka podjęła tę decyzję, w związku z tym, co wydarzyło się w jej życiu w ostatnich latach. Każdy wydany przez nią singiel był hitem numerem jeden, wydała dwa pełne albumy, a oprócz tego dała kilkadziesiąt koncertów. Za swój trud włożony w pracę zgarnęła między innymi nagrodę Fryderyka. Wielka kariera zaczęła się od momentu opublikowania mega hitu Szampan, w styczniu 2020 roku. Przypomnijmy, że to my poznaliśmy się na talencie Zuzanny Jurczak, zapraszając ją na wywiad z okazji piosenki Proszę pana. Kiedy sanah chce udać się na zasłużony odpoczynek? 

SANAH - WYWIAD o nowej płycie, Eurowizji i... współpracy z Edem Sheeranem! [WIDEO]

Sonda
Sanah - czy wybierasz się koncert Kolońska i Szlugi Tour?
Kolońska I Szlugi - byliśmy na planie teledysku sanah! [TYLKO U NAS]

Sanah - przerwa od muzyki

Sanah robi przerwę od muzyki, o czym poinformowała, w czasie sekretnego show. Powiedziała, że niebawem się pożegna ze wszystkimi i jest jej z tego powodu bardzo smutno. - Nie bądźcie smutni. Wcale tak nie odchodzę, tylko udaje się na przerwę - powiedziała gwiazda, po czym przeszła do wykonywania utworu 2:00. Kiedy sanah planuje udać się na zasłużony wypoczynek? Trasa Kolońska i Szlugi zakończy się 14 grudnia 2021 występem w Kaliszu. Od tamtego momentu, artystka chce rozpocząć dłuższą przerwę w karierze. Choć znając podejście sanah do muzyki, długo nie wytrzyma bez napisania nowego utworu. 

Sanah - trasa Kolońska i Szlugi Tour

Sanah olśniewa na trasie Kolońska i Szlugi. Melancholia, nowe aranżacje znanych hitów, covery, taniec, zabawa, impreza, a w tle śpiewającej sanah wielka techno-gęś. Trasa koncertowa Kolońska i Szlugi 2021 oficjalnie ruszyła 31 października, koncertem w warszawskim Torwarze. Po drodze gwiazda polskiej sceny muzycznej wystąpi w Atlas Arenie w Łodzi, w trójmiejskiej Ergo Arenie, ale niewątpliwie hitowe będzie show 14 listopada w Tauron Arenie. To właśnie w tym obiekcie, w ostatnich latach występowały takie osobistości, jak Shawn Mendes, Maroon 5 czy Enrique Iglesias. Koncert sanah w Krakowie 2021 jest niemalże wyprzedany! Wykonawczyni megahitu Szampan tej jesieni odwiedzi w sumie 23 miasta.

Sanah - koncerty Kolońska i Szlugi Tour. Kiedy i gdzie wystąpi Sanah? [TRASA JESIEŃ 2021]

Źródło: Sanah ogłosiła długą przerwę od muzyki. Ujawniła tajemnicę na koncercie!