Sanah

i

Autor: Krzysztof Radzki/East News

Sanah oddaje na licytację wyjątkowe przedmioty. Trzeba się spieszyć!

2022-05-04 19:15

Sanah wyruszyła w trasę koncertową promującą nowy krążek „Uczta”. Na płytę zaprosiła wielu znakomitych artystów jak Vito Bambino, Dawid Podsiadło czy zespół Miętha, Po zakończeniu koncertów ogłasza licytacje, dzięki którym można stać się posiadaczem ciekawych przedmiotów.

Najnowsza płyta Sanah ujrzała światło dzienne 15 kwietnia 2022 roku. Tytułowa uczta wyraża jednoczenie się ludzi podczas wspólnego zasiadania do stołu, dlatego też piosenkarka zaprosiła na płytę wielu znakomitych artystów polskiej sceny muzycznej, z którymi stworzyła ten niezwykły projekt. Co więcej na każdym z koncertów trasy, można będzie zobaczyć na scenie jednego z gości oraz stać się posiadaczem ciekawej pamiątki.

Sanah oddaje na licytację pamiątki po „Uczcie”

„Uczta” Sanah to jedenaście koncertów, na których wystąpi jedenastu popularnych artystów. Młoda wokalistka wyruszyła w trasę koncertową, gdzie publiczność będzie miała okazję usłyszeć utwory z trzech wydanych do tej pory albumów: „Królowa dram” (2020), „Irenka” (2021) oraz „Uczta” (2022). Pierwszy koncert odbył się 30 kwietnia w gdańskiej Ergo Arenie, gdzie gościem specjalnym był Dawid Podsiadło. Wokalista wykonał z Zuzanną Jurczak utwór „Ostatnia nadzieja”.

Drugi koncert odbył się 2 maja w Poznaniu, a na scenie pojawił się zespół Miętha, z którym Sanah połączyła siły w fenomenalnym kawałku „Audi”. Po obu koncertach artystka ogłosiła licytację oryginalnych zdjęć, które są okładkami poszczególnych utworów. Na fotografiach zobaczyć można Sanah z artystami, którzy zasiedli z nią do wspólnego stołu. Licytacje organizowane są na facebookowym profilu stowarzyszenia SIEMACHA, która pomaga dzieciom z Ukrainy. Aby stać się posiadaczem niepowtarzalnych fotografii należy się jednak spieszyć, ponieważ aukcje trwają do końca trasy koncertowej! 

Przed publicznością jeszcze 9 koncertów w największych miastach w Polsce, na których pojawią się tacy artyści jak: Natalia Grosiak, Kwiat Jabłoni, Grzegorz Turnau, Artur Rojek, Igor Herbut, Daria Zawiałow, Ania Dąbrowska, Vito Bambino i ten Stan.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Sanah - koncerty Uczta Tour 2022: kiedy i gdzie wystąpi Sanah? [WIOSENNA TRASA]

Daria Zawiałow o wygranych Fryderykach, Sanah i Dawidzie Podsiadło
Źródło: Sanah oddaje na licytację wyjątkowe przedmioty. Trzeba się spieszyć!