Imię męskie na literę „O” to Oliwia? Zabawna wpadka w Familiadzie

i

Autor: Screen z YT: Familiada - Imię męskie na literę O. (Oliwier, Oliwia)/Ven Venti

Familiada

Imię męskie na literę „O” to Oliwia? Zabawna wpadka w Familiadzie

2023-04-20 11:28

Ta wpadka w Familiadzie zapisała się w historii. Uczestnicy dostali pytanie, odnośnie imienia męskiego, które rozpoczyna się na literę "O". Choć znaczna część drużyny miała na to swój - dosyć dobry - pomysł, lider zadecydował, że postawi na coś innego. Tym sposobem pozbawił swoich kolegów punktów!

Wzięcie udziału w teleturnieju z całą pewnością wiąże się z ogromnym stresem. To właśnie z tego powodu, tak często można spotkać się z zabawnymi, nieplanowanymi wpadkami. Choć normalnie uczestnicy najpewniej znaliby odpowiedź, w praktyce wygląda to znacznie inaczej. W jednym z odcinków Familiady Karol Strasburger zapytał o imiona męskie, które rozpoczynają się na literę "O". Dla większości było to dosyć oczywiste, jednak lider drużyny ze Staszica najwidoczniej nie do końca je zrozumiał. Posłuchał swojej intuicji, która mocno go zawiodła, pozbawiając cennych punktów. Jak do tego doszło? Szczegóły znajdziecie pod wideo!

ZOBACZ TAKŻE: Takiej wpadki w Familiadzie jeszcze nie było! Ten błąd ortograficzny rozbawił fanów

Wielkie wpadki w Tańcu z Gwiazdami. O nich mówiła cała Polska!

Oliwia w Familiadzie

Wpadki w Familiadzie zdarzają się naprawdę często. W ferworze uczestnicy są w stanie mylić ze sobą naprawdę dziwne rzeczy. Doskonałym przykładem jest lider drużyny Staszic. Choć wszyscy poza nim zgodnie odpowiedzieli na pytanie Karola Strasburgera, podając imię "Oliwier" jako odpowiedź, on postanowił, że postawi na inne rozwiązanie. Słuchając głosu serca podał "Oliwię", jako imię męskie, zaczynające się na "O". Oczywiście nie przyniosło ono dodatkowych punktów. Co zabawne, chwilę później na tablicy pojawił się właśnie "Oliwier".

ZOBACZ TAKŻE: Wpadka w 1 z 10. Kucharz nie znał najbardziej oczywistej odpowiedzi!

Oliwia w Familiadzie - reakcje internautów

Internauci byli niezwykle rozbawieni odpowiedzią lidera jednej z drużyn. Według nich moment ten zapisał się już w historii. Część z nich zarzucała mu, że nie jest inteligentny, jednak jak wiadomo, mógł się najzwyczajniej w świecie przesłyszeć. Stres potrafi sprawić, że człowiek nie do końca myśli logicznie!

A teraz wyobraźcie sobie że liceum Staszica to jedna ze szkół z najwyższym progiem punktowym w procesie rekrutacji. Kolejny raz potwierdza się, że wyniki w nauce niewiele mówią o inteligencji ucznia.

Znalazł się przemądrzały i chciał zabłysnąć i udało mu się ale nie tak jak sobie to wyobrażał

Po co komu zasady :D Pięknie się zapisał na kartach historii :)

Jesteś fanem Disneya? Sprawdź, jak wiele wiesz o filmach światowego giganta

Pytanie 1 z 10
Pierwszy pełnometrażowy film Walta Disneya powstał w 1937 roku. Był to film pod tytułem:
disney
Listen on Spreaker. Źródło: Jakie jest imię męskie na literę „o”? Zabawna wpadka w Familiadzie